Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok!...

29 hetes terhes vagyok! Reggel úgy ébredtem, hogy egy tenyérnyi folt volt a hálóingemen. Ilyen korán ennyi előtej normális? Akkor ez már azt jelenti lesz majd tejem tudok szoptatni, vagy ez még nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez semmit sem jelent.
2011. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is 29 hetes vagyok nekem is van egy nagyon kevés előtejem,nem folyik csak nedves tőle a mellbimbóm,ez normális ilyenkor van akinek már a 20 hétben van ez hormon függő,van akinek meg egyáltalán nincs,de ez nem függ össze a szülés utáni tejbélövélessel,anyukámnak nem volt előteje még is szoptatott,barátnőmnek sem volt ő is szoptatott.

Jó lenne ha ebből lehetne következtetni és megnyugodhatnánk de csak pozitívan,én tudom ,hogy lesz tejem és fogok szoptatni!Nem adom fel! :D


Boldog babavárást!

2011. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokta, remélem én is tudom majd szoptatni kis babókámat :) Mire vagy kiírva? Tudod már mid lesz?
2011. szept. 6. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem sokat sajna..:(

a fiamnál is volt előtejem, tejem viszont alig, mondjuk ott sok komplikáció volt, igazából az első 2 hétben enni sem tudtam és aggódtam a fiamért, aki intenzíven volt és ott már tápszert kapott.

most pozitívan állok hozzá, én még csak 21 hetes vagyok, de már most szokott lenni pár csepp, remélem őt tudom majd szoptatni. nekem most kislányom lesz.

2011. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

November 21re vagyok kiírva és úgy néz ki kislány lesz Emese Anna.:)

És te? Neked kislány vagy kisfiú lesz?Hogy viseled?

2011. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
November 23. Kisfiú, Márk lesz a neve. Még jól viselem, bár a melegek nagyon megviseltek.Rengeteget mocorog, rugdos :)
2011. szept. 6. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok, egykori kismamák? Hogy ment a szoptatás? Hogy vannak a lassan 4 éves gyerekek? Tesó van-e esetleg? :)
2015. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!