Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Epiduralist szeretnek kerni...

Epiduralist szeretnek kerni szules elott. Akkor mikor induljak majd a korhazba? Hany perces fajasokkal? Vagy az mindegy?

Figyelt kérdés
Csak tudom hogy egy bizonyos ido eltelte utan mar nem adjak be ha elore haladtam.A nelkul nem birnam ki!!!!Ha epiduralist nem kaphatok mar akkor mit kerhetek helyette ami eros??
2009. ápr. 21. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ezt percre nem lehet megmondani, mert nekem már javában 3 perces fájásaim voltak, csak még nem tágultam és gyengék voltak a fájások. Azt mondták még korai. Mire legközelebb megvizsgáltak meg már késő volt, azért nem kaptam. De meg kell mondjam akkor már nem is bántam, hogy nem kapok és így utólag nagyon örülök, hogy átéltem a szülést minden nyűgjével, fájdalmával együtt, nem is volt olyan borzasztó. Ezt már sokaktól hallottam, hogy mikor kértek epidurálást, akkor azt mondták : még nem, még nem, már nem!
2009. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!