Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyeseknek még a mostani...

Egyeseknek még a mostani ultraliberális és életellenes abortusztörvény sem elég enyhe?

Figyelt kérdés

[link]


Egyeseknek még a mostani liberális törvény által adott keretek is betarthatatlanok,gondolom még 12+ heteseket is vetettek el, illetve még a védőnőt sem bírták végighallgatni,(Biztos megalázó lett volna.) orovosok meg ebből még profitot is termelnek. Elképesztő. Remélem azért többet kap majd mint Stohl András kapott...


2011. szept. 7. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos ez van, ha tiltják ha nem, abortusz volt, van és lesz. Szomorú hogy nők, anyák emellett döntenek, nem találnak más kiutat. :(

3 gyerekes anyuka

2011. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Én is szomorúnak tartom, hogy sokak az abortuszt teljesen normális dolognak tartják, egyesek -ad abszurdum- védekezési módként tekintenek erre. Azt gondolják, hogy azért mert nekik nem kell érte fizetni (ugye nem tévedek?), azért az jó módszer... Közben meg mi, adófizetők fizetjük azt a sok gyilkossgot, akaratunktól függetlenül. Számomra teljesen elfogadhatatlan az abortusz! Én jó sok pénzt kérnék érte (az állam helyében), és inkább azoknak adnék, akik pl. örökbe adják a gyereküket, ha már "baleset" történt... Persze biztos sokan vitatkoznának velem, de nekem ez a véleményem!

5 gyerekes anyuka

(nem kisebbségi, nem segélyből élő, nem szektás, csupán a gyerekek szeretete miatt ennyire "bevállalós")

2011. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Törvény ide vagy oda, ez a dolog mindenkinek a fejében dől el...
2011. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!