Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet belőle baj, ha (14...

Lehet belőle baj, ha (14 hetes lettem kedden) kb.45-50perce fenékre estem jobb oldal de nem piros nem látni foltot remélem csak ijedtség volt a nagy. De ha holnap fogad a uh akkor megyek egyből. Valakinek esési tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 00:25
 1/5 A kérdező kommentje:
csak popó megütés (annak is a jobb oldala) volt más részem nem
2011. szept. 8. 00:26
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Biztos nem lesz gond!!! Nyugi!!!

De megnyugtatásra jó lesz az uh.

Nekem mikor mindenért aggódtam, azt mondta a barátnőm. Képzeljem el a baba olyan a hasamba, mint egy halacska ha egy vízzel teli zacskóba rakjuk, és megpiszkáljuk egyik oldalon, az átúszik egy másik oldalra, mindenütt víz van és nem lesz baj semmitől.

Lehet sütin hangzik, nekem megnyugtató volt.

2011. szept. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a második fiammal 3 nagyot is estem. Egyet a legelején fenékre, Egyet kb 14 hetesen, amikor a fiamhoz rohantam éjjel kómásam és átestem a bőröndön (másnap utaztunk és ki volt készítve). Az utolsó volt a legnagyobb, akkor kicsit be is pánikoltam. 26 hetesen karácsonyi ajándékokat vásároltam, szatyrokkal volt tele az egyik kezem, másikkal a kisfiam kezét fogtam, amikor megcsúsztam a jégen és hasra estem. Olyan volt, mintha a hasam felcsúszott volna a torkomba. Felhívtam a dokit, kb ő is azt mondta, amit az utsó hozzászóló barátnője :) Nem lett semmi baj, kisfiam fél éves és éppen most ébredezik.

Ezt csak azért írtam le, mert esési tapasztalatot kérdeztél.


Ettől még Te menj el holnap uhu-ra, az a biztos. Remélem minden rendben lesz veletek! :)

2011. szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alinaaa ***** válasza:
100%

Én is seggre ültem, estem. Elcsúsztam a jégen. Semmi baja a fiamnak.

És hozzáteszem a régi babona szerint, ha hasra esel lányod, ha seggre fiad lesz.

Majd erre emlékezz, hogy bejött-e:))

Nekem igen.:)

2011. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A mai uh eredménye: BPD:28mm-14hét 3 nap, TAD:25mm-14hét 0nap FL:14mm-13hét 6nap Az ultrahang mérések alapján a magzat mérete 14hét 0nap átlagának felel meg.Élő magzat látható. A gerinc vonala párhuzamos,csigolyaívek zártak. A gyomor telődése megfigyelhető.(ezt szerintem ők elírták lehet fejlődése,vagy telítődése is). A rekesz szabályos.A méhlepény a mellső falon tapad, a méhszájat MEGKÖZELÍTI.(erre rákérdeztem mondták nincs vele teendő,majd elmúlik ahogy kiemelkedik vagyis feljebb jön a pocakba) A magzatvíz mennyisége átlagos.Durva eltérésre utaló jel jelenleg nem észlelhteő....ennyit írtak a papírra.Tehát nem kell aggódni,Minden ok láttuk is hallottuk is a szívét.és mozgott pl: felhuzta a lábát,majd kezével megfogta a térédt,bólintott a fejével stb.. van képünk is:) róla.Köszi a bíztatást nektek.Utolsó alapból elsőre fiút szeretnénk ,de 20.hét előtt nem mondják meg ezt is ma mondták :( :),de 2 vetélés miatt már nem a babona érdekel csak az egészsége,de azért majd észbe tartom.Az aranyláncos "inga" szerint lány , a kínai naptár szerint fiú...na majd vmi a lényeg,hogy bébi:)
2011. szept. 8. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!