Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A renni tablettát meddig...

A renni tablettát meddig ajánlatos szedni?

Figyelt kérdés
Sokat ég a gyomrom így általában mindennap beveszek párat. Meddig szabad szedni még és maximum mennyit? Most vagyok 36 hetes.
2011. szept. 8. 07:54
 1/10 A kérdező kommentje:
ugye nem árt ha folyamatosan szedem már 3 hónapja? remélem nem lehet túladagolni.
2011. szept. 8. 07:59
 2/10 sumergo ***** válasza:
100%

Betegtájékoztatóját kellene elolvasnod, csak ugyanazt tudom leírni, ami abban benne van. Remélem nem egyben nyeled le!!!


31+3 hkm

2011. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talcid sokkal jobb! Nekem a Rennie szentelt víz.
2011. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatót már én is elolvastam. De az nincs ráírva hogy meddig lehet szedni. Csak az hogy tartós alkalmazást kerülni kell azért kérdezem hogy ez alatt mit értenek meddig lehet szedni.
2011. szept. 8. 21:59
 5/10 sumergo ***** válasza:

Azt írja, napi 11-et lehet, ha jól emlékszem. Most nem tudom nálad az a pár db naponta mit takar. Ha csak 3-4 db naponta, akkor szerintem nem jelent gondot, ha hetekig használod, de a 11-nél már azt írja, hogy annyit max 1 hétig lehet enni. Én is szinte minden nap eszem, de nappal nem szoktam, megpróbálom valahogy elviselni, este viszont ritkán nem szopogatok el egyet, lefekvés előtt, mert lefekvésnél a legrosszabb. Hát nem nagyon tudunk így neked tanácsot adni, beszélj egy gyógyszerésszel, vagy az orvosoddal, talán ők jobban tudnak segíteni.


31+4 hkm

2011. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sya en 38 hetes terhes vagyok ,.es nekem a doki ajanlotta a rennie tabletat ,.szoval ha doki ajanla szerintem bajod nem lehet tole.,hisz nekem sincs .,bar igaz hogy nem sokat segitett de jobb mint a semmi .,es meg is megnyugtato hogy szabad szedni,.szep napot!!!
2011. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a 30hét környékén kezdett el szörnyen égni a gyomrom.Úgy ettem a Rennit, mint a cukrot, szinte a terhességem végéig.

A lányomnak semmi baja nem lett, holnap lesz 8 hónapos és makk egészséges!! :)

2011. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szi!

Én mikor a lányommal terhes voltam,naponta "ettem"rennie-t,aztán egyszercsak úgy a 30-33.ét körül azon kaptam magam,hogy már rágondolok az ízére,és attól is hányingerem van.onnantól a hideg tej,vagy víz,vagy a háztartási keksz vált be.hozzáteszem,nekem brutális savam volt az első perctől kezdve,annyira,hogy gyakorlatilag a szülőszobáig rókáztam minden nap.most ismét babás vagyok,14.héten járok,a rennie gondolatától még mindig felfordul a gyomrom,és ismét iszonyú savam van,minden nap róka.most vízből csinálok jégkását,és azt szopogatom,így jobb-na meg a háztartási keksz....a renniet egyébként nekem is a nőgyógyim ajánlotta,és nem mondta,hogy bármennyi ártana,de legközelebb ha mész,kérdezd meg a dokid.

2011. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szinte gyrekkorom óta szokott égni A gyomrom, sosem szedtem ilyen xarokAT, helyette: keksz, kenyér, tej
2011. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kenyér még inkább savat csinál, nekem a keksz is. Becsapós, vigyázni kell vele.

Salvus víz is jó, de neked kell kitapasztalni. Renniet a napi adagban bármeddig lehet szedni a terhesség alatt, bár a 36. héttől én inkább átállnék nem magnéziumalapú savcsökkentőre. (pl talcid valóban jó)

2011. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!