Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetesen elontott a ver,...

11hetesen elontott a ver, darabos is volt kicsit, es sok piros ver, aztan mar csak barnaztam 3 napig, nem szedtem semmi gyogyszert 3 nap mulva el is mult minden?

Figyelt kérdés
szulethet meg egesszeges gyerekem,most 16 hetes vagyok,kulfoldon elunk itt nem csinalnak AFP-T.Ettol fuggetlenul lehet meg egesszeges babank?
2011. szept. 8. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, egy kicsit nem világos.Most egyszer voltál már terhes 11 hetes elvetéltél, és most 16 hetes vagy?Vagy ez egy és ugyanazon terhesség?Ha utóbbi, akkor dokihoz mentél akkor?
2011. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

11 hetesen bevéreztél,és nem mentél orvoshoz?

Azonnal menj el,mert komoly bajod lehet.

2011. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
látott akkor doki?honnan tudod h megvan még a baba?
2011. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem teljesen. Nem voltál a bevérzéskor orvosnál? Mert én is így veszem ki abból amit írtál. Ha így van, akkor azonnal menj orvoshoz!!! Nem tudom hol élsz, én Skóciában, itt a Triage-ra kell menni a kórházban, az a terhességi sürgősséginek felel meg kb. Ott minden ici pici gyanúnak a végére járnak, ha vérzel akkor meg pláne ellátnak.

Mikor kéne dokihoz menned legközelebb? Mikor van ultrahangod?

2011. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nincs semmi gond, mondjuk lehet csak azért véreztél, mert a méhlepény fedte a méhszájat és később feljebb húzódott, de ez csak egy optimista vélmény, és nem biztos, hogy helytálló.Menjél dokihoz szerintem is kettőtök egészsége érdekében.
2011. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
bocsi ha erthetettlenul irtam le!igen 11 hetesen bevereztem bementem a korhazba nem kaptam semmi gyogyszert hazakuldtek,de a verzes elmult 3 nap alatt,a baba eletben maradt ,most 16 hetes vagyok,14 hetesen voltam uh.n-akkor a doki szerint minden megfelelt a 14 hetes terhessegemnek,most 16 hetes vagyok de aggodom,h.egesszeges lessz a babank vagy nem?mint irtam nincs afp-amibol kiderulne ha esetleg valami nem az.
2011. szept. 8. 16:15
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Na így sokkal érthetőbb. :-) Ha a 14 hetes uh-n minden rendben volt akkor ne aggódj. Lehet egészséges a babátok! Itt Skóciában sincs APF mert állítólag nagyon nagy százalékban ad téves eredményt.

Azt nem mondták meg, hogy mitől lehetett? Bár itt sem igazán mondják el a dolgokat hacsak rá nem kérdezek. Szerintem amikor legközelebb találkozol a dokiddal, kérdezd meg, mi volt az az akkori vérzés.

2011. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szinte egész európában nincs már afp-re szűrés.Csak persze M.o.-on!Igen, sokszor ad téves eredményt!Ha volt vérvétel, és UH és ott minden rendben volt, akkor ne aggódj szerintem!Minden rendben lesz!
2011. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
akkor azt mondtak: ez veteles kezdete de megallt!!!jojjek haza ha ujra verzek es faj a hasam akkor menjek vissza ,ha nem akkor a legkozelebbi idopontomra menjek,voltam az idopontomon akkor mar senki sem fogallakozot azzal h.mitortent akkor,csak megneztek uh-n,meg vettek vert de abba is csak azt nezik nem vagyok -e tudobeteg,baranyhimlo stb.
2011. szept. 8. 16:36
 10/19 anonim ***** válasza:
én is véreztem de csak picit a beágyazodásnál már 25 hetes vagyok.
2011. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!