Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császár fogadott...

Programozott császár fogadott doki nélkül?

Figyelt kérdés

Hat hét múlva programozott császárom lesz, de nincs fogadott dokim. Mi ilyenkor a teendő? Volt valaki hasonló helyzetben?

Mit tettél? Besétáltál a kórházba, megálltál a nővérpultnál, és...?


2011. szept. 9. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet programozott császárod, ha nincs orvosod? Valaki csak előírta a programozottat, nem? Akkor arra az orvosra hivatkozz a nővérpultnál.
2011. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

SZTK-ba járok rendelésre, viszont nem ahhoz a kórházhoz tartozom, ahol a terhesgondozást végző doki rendel.

Ráadásul, mivel egyéb problémák is felmerültek, a védőnő egy másik kórházat javasolt (Sote I-et), mivel ott jobbak az esélyei a babának, ha valami gond lenne.

2011. szept. 9. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom kapni fogsz róla papírt. Nemcsak annyi, hogy drága hölgyem, ekkor meg akkor szíveskedjen bejönni és megszülni. Bár őszintén, nem tudom, hogy zajlik, engem is érdekelne.
2011. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos egészségügyi oka van annak, hogy császárod lesz, így azzal a papírral kell bemennned, de szerintem érdemes lenne előtte már bemenned a SOTE-ra érdeklődni.
2011. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!