Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti vagy Kiskunfélegyhá...

Kecskeméti vagy Kiskunfélegyházi (és környékbeli) kismamák, hol vásároltok?

Figyelt kérdés

Nem vet fel minket a pénz, úgyhogy inkább a "családbarát" árkategóriára lennék kíváncsi. Jó minőségű, jó állapotú használt cuccok is érdekelnének, hogy azokat honnan tudnék beszerezni.

20 hetes kismami


2009. ápr. 22. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én kméti vagyok és mi sem dúskálunk a pénzben, főleg most.... Épp ma találtam egy szupi oldalt ahol ingyen házhozszállítják a megvásárolt termékeket : www. tikotiko. hu és van mégegy babaholmiolcson.hu, de van még számos ilyen jó oldal, pl én még egy csomó kisruhát vásároltam a vaterán és nagyon olcsón kijöttem belőle és már az első 4 hónapra elegendő ruháink vannak. Ha van még kérdésed szívesen segítek! Boldog babavárást!
2009. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Szerencsére az unokatesóktól öröklünk ezt-azt, de azért így sem kevés dolgot kell ég vennünk.

Sok boldogságot Nektek is :)

2009. ápr. 22. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:

SZia!

nézz körül itt: www.ruhafalva.hu

Én innen szoktam rendelni, angol használt ruha. Ha hibás, leírják, hogy hol, mekkora a folt, stb. Így tudod mérlegelni, hogy megéri-e neked az árát. Bár én eddig csak olyat rendeltem, amihez az volt írva, hogy hibátlan, de azokon tényleg nem volt semmi hiba! Folyamatosan tesznek fel új ruhákat, és mind márkás, általában Next, GAP. Szerintem érdemes megnézni!

2009. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Prividre írtam pár lehetőséget :)!
2009. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!