Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vastablettát szed. Meddig...

Aki vastablettát szed. Meddig lehet szedni?

Figyelt kérdés
Azt is a 36.hétig lehet szedni mint a maagne b6-ot? A neo ferro folgammát szedném újra mer rossz lett a vérképem. Vagy már nincs értelme szedni? Mit ajánlanátok?36 hkm
2011. szept. 11. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted, sőt, szoptatás végéig kell is szedni! :) Nekem a hgb-szintem elég alacsony volt, ezért mindenképpen szednem kellett, de amúgy is úgy van, hogy terhesség alatt végig + szoptatás alatt. A babának szüksége van vasra, ezért kell szedni.
2011. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azèrt kérdezem mert âllitolag 2-3 hónap mire felszívódik. Valami hatásosabb kellene mert már most eléggé le vagyok vagyok gyengülve és még mi lesz velem szülésnél. valaki tudna nekem ajánlani valamit ami szülésre egy kicsit megerősít?(vérszegény vagyok)
2011. szept. 11. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Akár milyen vas készítményt szedsz,nem lesz hamarabb hatása!

A vas mellett ehetsz -ha tudsz- céklát,bodza lekvárt,májat,zöld színű zöldségeket,lencsét... Ezek talán segítenek valamit a 4 hét alatt.+ C vitamin ami segíti a vas felszívódását!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!



Üdv: gyerekkorától vérszegény 2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Szia!Én tabletta helyett első terhességemnél pezsgőteblettát ittam.A HAAS-nak van egy nagyon jó, Calcium, folsav, vas, magnézium, B6 és B12 van egyben benne.első 12 hetes vérvételnél rossz lett a vasam, ezt ittam, napi 2szer, és a köv.vérvételnél, már bőven az alsó határérték felett volt.Na, meg a tablettától szorulásom is volt, énnekem maltofert írtak, és már undorodtam a csokis ízétől, így kb 4 szemet vettem be.

Próbáld meg, szerintem hatásos.Vérnarancs ízű.

2011. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!