Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni ha szivàrog...

Lehet érezni ha szivàrog a magzatviz?

Figyelt kérdés
napok ota nedves a nadràgom a làbaközött de ne nagyon csak olyan mint ha beizzadtam volna de ennyire sose,megfogom és rendesen nedves jo nem csöpög a viz belöle meg semmi de attol félek ez lehet a magzatviz is?!
2011. szept. 12. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem mikor szivárgott,olyan volt mintha folyásom lett volna csak sárgás meg nyálkás volt.
2011. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem az elsőnél szivárgott, a második ilyen szivárgás lett gyanús. Először én is azt hittem, hogy bővebb folyás vagy izzadtság, mert baromi meleg nyár volt, de a második löket már elég volt ahhoz, hogy rájöjjek, ez magzatvíz. Olyan 1 dl lehetett és tudtam ,hogy nem pisi. Mire beértünk komótosan a kórházba, az egész elfolyt és hülyének néztek, amikor azt mondtam ,hogy szivárog. Közölték, hogy már nincs is. Persze, a szivárgástól a vizsgálatig eltelt 4 óra...
2011. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem tudom tegnap és tegnapelött is érezetem ezt...de mostanra picit gyanus lett mert annyira nincs melegem.de ha a nyàkdugo megvan akkor nem szivàroghat ügye??
2011. szept. 12. 16:13
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez a magzatvíz lesz!mennyi idős terhes vagy?Nekem is szivárgással indult az egész....első baba,de én majdnem biztos voltam benne h a magzatvízem szivárog.Szagold meg,ha édeskés illata van,akkor az lesz az!
2011. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


nekem a szivárgás hamarabb volt,mint hogy a nyákdugó távozott volna.

2011. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Orvoshoz! Ha valóban az, akkor már nyitva a burok és nagyobb a fertőzésveszély. (Nekem sajnos idő előtt repedt meg, elkezdett szivárogni a 31. héten. A babámat - és a doki szerint a méhemet is - annak köszönhetem, hogy nem vártunk. Ja, és én is bővebb folyásra gyanakodtam...)
2011. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
még csak 32 de nem nagyon van szaga vagy is szämomra ismeretlen. se nem izadsàg se nem pisi szag. ha megemelem magam lehet attol is? kb milyen szaga van??
2011. szept. 12. 16:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem találgatnék felhívnám a védőnőmet.
2011. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
na bemegyek mert ha telefonàlok ugyis behivnak ....
2011. szept. 12. 16:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak, hogy megnyugtassalak és ne csak negatív gondolataid legyenek. nekem is volt ilyen, pont, ahogy írod és nekem meg nem az volt. Bő folyásom volt, semmi magzatvíz és még csak kezelni sem kellett semmivel. Elmúlt. Remélem nálad is ez lesz. Azért menj be dokihoz, az a biztos.
2011. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!