Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy 30. hét után...

Igaz az, hogy 30. hét után tapadnak a kilók?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy papíron heti 1kg+ a megengedett vagy az előírt... de én most konkrét tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nektek hogy volt?
2011. szept. 12. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igaz!

Sőt, van akinél már előbb kezdődik.

Kb a 26. héttől hiába étkeztem normálisan és figyelmesen, a "levegővételtől is híztam".


Ez nem lett volna baj,ha az első trimeszterben a vitaminok nem csinálnak farkas étvágyat és nem hízok már akkor rengeteget.


Így lett 25 a vége. :-(

Most 22 héten járok,remélem nem lesz annyi.

2011. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem mindkét babánál inkább a második trimeszterben tapadtak, a végsö hónapokban csak havi 1 kilót hiztam, az elsövel 17 kg lett a vége,a másodikkal most vagyok 29 hetes + 9kg, ugyhogy most szerintem kevesebb lesz :)
2011. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bár nem híztam sokat, de arányában az utolsó 10 hétben jött fel rám több kiló.

Az első 30 hétben 3 kiló, az utolsó 10 hétben 6 kiló.

2011. szept. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az első két terhességemnél az utolsó 3 hónapban nem híztam :O Már annyira nyomták a gyomrom, hogy ha ettem, akkor sem sokat, ha meg mégis sikerült többet ennem akkor a kis lábukkal kilökték belőlem (nehogy már elvegyem tőlük a helyet) :)

A babák nőttek, de én már nem.

Most a 3. babánál a 31. héten tartok és szerintem ugyan ez lesz a helyzet :( Már visszatértek a hányások, pedig nemrég múltak el.

2011. szept. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igaz!

A végére nekem 14,5 kg lett, ebből az utolsó hetekben jött fel vagy 6 kg. Állandóan éhes voltam és rettenetesen kívánós is. Az elején viszont alig tudtam enni, még fogytam is.

2011. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes amit az utolsó válaszoló írt! Én is ikreket várok, remélem én is úgy fogok járni mint te, és a gyerekek miatt nem fér már belem a sok kaja!!!!

Ha még erre jársz lsz. írd meg, hogy mennyi ment le a szüléskor és hanyadik hétree szültél! Annyira kíváncsi vagyok!

Én a 30. hétig 8kg-t híztam, ami nem sok, de az első gyerekem után még sok maradt rajtam, valszeg ezért nem raktároztam eddig olyan sokat.

2011. szept. 13. 09:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Hú, nem is az utolsó válasz (nem úgy szeretnék járni) hanem mint a korábi. :-)
2011. szept. 13. 09:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vagyok a "hányós" kismama :)

Gratulálok az ikrekhez!


Az első babánál 7 kg-ot híztam (baba 3030 gr), annyival mentem ki a kórházból, mint amennyivel teherbe estem.

A második babánál (baba 2750 gr) 5 kg-ot híztam és -2 kg-al mentem ki könnyebben (a teherbe eséshez képest)


Azt tudni kell, hogy 152 cm vagyok :) és a férjem sem sokkal magasabb, tehát nálunk ez biztosan genetika is.


Még egyszer gratulálok!

Jó egészséget és szép szülést kívánok!


3 kisfiú anyukája :) (kettő kint, egy bent)

2011. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó 10hétben kb. 2kg jött föl, nem nagyon volt étvágyam, hasmenésem volt, a rosszullétek nálam akkor jelentkeztek.
2011. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia én 32. hétig 8 kilót híztam utána 36.hétig semmit most 38 és fl hetes vagyok 36 héttől kb 1,5 kiló jött fel hetente.
2011. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!