Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 33 hetes kismamik...

Hogy vagytok 33 hetes kismamik? Milyen kellemetlenségről tudtok beszámolni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggelizni nem nagyon tudok,vacsorázni meg pláne nem :-)Csak az ebéd megy,de az rendesen.Van hogy napi 2X futás a WC-re.kis lábgörcs.Egyébként semmi más.De megéri :-) 35+4 kismama
2009. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Éjszaka minimum kétszer fel kell kelnem Wc-re. Nappal elvagyok, teszek-veszek, mindent csinálok, csak lassabban, több pihenéssel. Viszont a gyomrom elég sokat ég és evés után fájni is szokott. Gondolom fel van nyomódva a rekesz alá.

Néha enyhe mensi szerű görcseim vannak, de nem vészesek és pihenés után el is múlik.

2009. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

33 emlékeim:

Változó gyomorméret, a baba jóindulatától függően.

Bordarugdosás, egyre keményebben. Bizonyos testhelyzetekben zsibbadás a bordám környékén, elnyom valami idegek a kicsike :)

35 vagyok, azóta leszállt így gyomor OK, de a bordámat még mindig eléri. :)

2009. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Éjszaka minimum 2x WC járat. Sehogy sem jó feküdni.

Ha sokat ülök: megfájdul a farokcsontom, ha félig ülő helyzetben vagyok: a derekam fájdul meg, ha fekszem akkor meg a hátam.

A picikém néha erősen belekönyököl a köldökömbe - ez elég kellemetlen... A lábacskáival meg a bordámat tapossa...

A nagy pocakom egyre jobban korlátoz a mozgásban.

A terhestornát már nem tudom végigcsinálni. És kifulladok amire felérek az első emeletre.

A bőröm elkezdett striásodni a combomon és a derekamon. A hasamon még hála ég nincs...

De mindezek ellenére élvezem a terhességet!!

2009. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

aludni alig tudok sehogy se jó

ha nem eszek eleget este,reggel majd éhen halok

pisilni éjszaka sűrűn járok

más bajom nincs :)

2009. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia.Az éjszakáim nagyon rosszak,nem jo sehogy aludni,fáj mindkét oldalam,zsibbad a kezem,min.3xjárok wc-re.Kicsit szuszogok,kapkodom a levegőt.Néha nekem is mensi szerű görcseim vannak,dagad a lábam és a kezem,a derekam is fáj.Amugy napközben elvagyok mindent csinálok.És alig várom,hogy megszülessen a kisbabám.Boldog babavárást!
2009. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!