Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 5hét +3 naposan megyek...

Ha 5hét +3 naposan megyek dokihoz, akkor várható már, hogy lesz szívhang, vagy ez még határeset?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem határ, nekem akkor még nem lehetett látni, de 6 hét 3 naposan már láttam. (véreztem és sos meg kellett nézni)


gratula a babához :)

2011. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sajnos nem voltam résen, amikor kértem az időpontot, csak annyit mondtam, hogy van egy + tesztem, de sajnos azt elfelejtettem, hogy egy héttel kitolódott a peteérés, így a baba valójában még fiatalabb, csak a teszt marha korán kimutatta...

2011. szept. 17. 16:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Most azon gondolkozom, hogy módosítsam -e emiatt a kért időpontot, mert csak 27-re kaptam, de nem szeretnék után egy héttel később is elbumlizni, mert a város másik felén van a doki, és nagyobb gyereket meg hurcolásznom kell... (Nem beszélve a plusz vizit költségről)
2011. szept. 17. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég kicsi szerintem az esély a szívhangra a 6. hét előtt!
2011. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 5+1 naposan fogok meni dokihoz,én úgy tudom,h akkor a petezsákot fogja látni,meg azt,h jó helyen van-e. A szavhang általában 7.hét kötnyékén van,azaz majd a következő uh-on lesz. Én is hallanám már,de anak is örülni fogok,a már egyáltalán a petezsákot láthatom,évek óta várok erre:)
2011. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor gratulálok Neked kedves utolsó!

Nekem 3. baba lesz, és én eddig mindig olyan 8-10 hét körül mentem először, akkorra már volt szívhang. Én nem szeretnék kétszer menni emiatt, egyszerűen remélem, hogy minden rendben van (ami valószínű is, mert pocsékul vagyok :o)

Azt hiszem hétfőn megpróbálok egy héttel későbbre időpontot szerezni. :o)

2011. szept. 18. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha eltolod egy héttel. Mi már 6+1nél láttuk a pulzálást :)
2011. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sikerült eltolnom októberre! :o)

Igaz, így meg október 25 lett belőle, de én nem bánom.

A dokim állítólag 8-10 hetesen szereti látni. (Asszisztensnő szerint. Hát ez meglesz.)

2011. szept. 19. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!