Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhesen vehetek be...

18 hetes terhesen vehetek be deadalon tablettat?

Figyelt kérdés
nembirom az utazast (repulovel)mindig vettem be tabletat,mikor uataztamde igy nemtudom szabad-e vagy nem?
2011. szept. 18. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy B6-ot lehet, de a helyedben mindenképpen megkérdezném az orvosomat, az a biztos!!!
2011. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Terhesség és szoptatás

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

Terhesség

A terhességre vonatkozóan nincsenek adatok. Terhesség alatt csak az előny/kockázat gondos mérlegelésével és csak akkor alkalmazható, ha a terhességi hányás már nagyfokú elektrolitveszteséghez vezetett.

Szoptatás

A dimenhidrinát kis mennyiségben átjut az anyatejbe, ezért szoptatás ideje alatt a készítményt nem szabad alkalmazni.

2011. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon hányingeres voltam 20 hetes koromig, orvosom írt fel Deadelon tablettát és kúpot is. Mindkettőt szedtem jópárszor, valahol olvastam is, hogy Deadelont lehet. Anyu is kapott anno mikor velem volt terhes.
2011. szept. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legjobb természetes ellenszer a tengeribetegségre a gyömbér. Vagy italban, vagy pedig a gyökeret lereszelve egy kis kávéskanállal kapj be utazás előtt.
2011. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos nekem nem segit a gyomber tea,a gyokeret meg nem probaltam,de nem is hiszem h.megtudnam enni,mert nagyon hanyingeres vagyok meg mindig...a tuti lenne a tabl.de nemtudommit csinaljak?
2011. szept. 19. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire bizonytalan vagy, kérdezd meg a védőnődet. De mint írtam én 20 hétig bevettem egy dobozzal, meg fél doboz kúpot elhasználtam. Semmi bajunk, egészségesek vagyunk. Az orvos írta fel. És anyukám is szedte a terhesség alatt. AMúgy én se vagyok híve a gyógyszereknek, de már tényleg mindent kipróbáltam. Van egy homeopátiás bogyó, Cucculine a neve, az is utazási és terhességi hányingerre van, valakinek beválik, nekem sajna nem. Mondjuk a deadelon se mindig.
2011. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!