Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan valaki akinek a...

Van itt olyan valaki akinek a mehlepeny elol fekszik es eltakarja a valamennyire a mehszajat?

Figyelt kérdés
Minden renfben zajloitta terhesseg soran? En ettol vereztem
2011. szept. 18. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol tartasz, de a 18. hétig még levándorolhat róla.

Barátnőmnél is így volt, természetesen szülhetett.

2011. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem így volt egészen a 30. hétig. Akkor húzódott fel. Semmi problémát nem okozott, figyeltem, hogy ne emeljek nehezet, ne erőltessem meg magam. Ezen kívül a dokim annyit mondott, ha vérzek, irány a kórház - szerencsére nem volt rá szükség. 28 hetesen még egy 12 órás autóutat is bevállaltam.

A szülés rendben ment, nem volt semmi gond, természetes úton szültem.

Boldog babavárást és nem parázz ezen!

2011. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 hetes terhes vagyok, és nekem teljesen eltakarja a méhszájat, abban reménykedek, hogy feljebb fog húzódni. Próbálok sokat pihenni, nem emelgetni (bár van egy 3 éves lányom), és nem idegeskedni. Remélem, hogy a 18 hetes un-án már valami pozitív változás fog látszani. És veled mi újság? Hány hetes vagy?

2011. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, annyi lemaradt, hogy barátnőmnek a 6. gyereke, úgyhogy ő nem sokat pihent... :o)
2011. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 4. babámmal nekem is így volt :) Én nem véreztem, nem is okozott semmi panaszt. Így nem kellett feküdnöm, igazán komoly kíméletre se számíthattam. A dokim csak arra hívta fel a figyelmemet, hogy ha véreznék, barnáznék, görcsölnék, azonnal kórház.

Nekem a 32. hétre húzódott megfelelő helyre, így aztán simán szültem.

Minden jót! Pihenj, amennyit tudsz!

2011. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sokáig voltam kórházban, és ezalatt megismertem egy kismamát, akinek placenta praeviája volt. Azt mondta neki a főnővér (saját fülemmel hallottam), hogy akinek ilyenje van, és vérzik és emiatt bekerül hozzájuk, ők már haza sem engedik. Végig feküdni kell. Ez a lány nem fogadott szót, rengeteget mászkált, nem bírta a bezártságot. (Bár ő cigizett is...) 27 hetesen feküdt be a kórházba, rá 3 hétre megszült. Nem lett baja a babájának, de nagyon picike volt még. Igen, még elvándorolhat, van rá esély, de nagyon-nagyon-NAGYON vigyázz Magadra, kíméld Magad, ne emelj, ne járkálj sokat, mert nagyon sz*r érzés, amikor a babád életéért küzdenek és ha hetekig az intenzívre rohangálsz be megnézni, és mindig attól rettegsz, milyen hírekkel várnak.
2011. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem mélyen fekszik és teljesen takarja a méhszájat - legalábbis a 12 heti gen. uh-n még ezt mondták, de azt is vele együtt, hogy ez annyira nem mérvadó, mert a terhesség végéig még "felszállhat", úgyhogy nyugodjak meg. Nekem is említették a vérezgetést, de engem nem "riogattak" kórházzal, bár én hiszek annak, akinek azt mondták, hogy be kell feküdni ha vérzik.

Nemsokára megyek a 18. heti uh-ra, ott majd rákérdezek a méhlepényemre.

17 h km

2011. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 17 hetben jarok, multheten voltam dokinal,minden renbden volt.Nem takarja egeszen el a mehszajat a mehlepeny de belelog.Az orvosom szerint is fennem megy majd. Most hala Istennek jol vagyok, feher folyasom van, de az elejen tobbszor is vereztem aztan a 14 hetig barnaztam allandoan, fekudnom is kellett , ami eleg nehezen volt elerheto mert van egy 2 eves orokmozgo kislanyom. Bizom benne hogy ezentul minden rendben megy. Koszonon a hozzaszolasokat es mindenkinbek jo babavcvarast illetve jo babazawt kivanok.
2011. szept. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!