Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok és...

27 hetes terhes vagyok és elég sokat (kb. napi 10-12-szer) bekeményedik a hasam pár másodpercre. Másnak is keményedett ennyit ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat keményedik, de igazából csak annyit érzek belőle, hogy akkor nagyon kell pisilni, meg kell álljak, le kell üljek stb.
2011. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hány hetes vagy?
2011. szept. 19. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első fiammal is sokat keményedtem, akkor kórházba is kerültem emiatt. Most magnéziummal elég jól kordában tudom tartani. Leszámítva a hidegfrontokat, akkor hiába szedem, csak fekve jó. 26 hkm
2011. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen időszakaim, volt már, amikor nyaraláskor mentem az ügyeletre annyira keményedtem egész éjszaka is! Sajnos nekem fekve is keményedik akkor, sőt talán még rosszabb is. Szerencsére nem nyíltam ki. Magnézium mellett én calcium sandoz-t szedtem ekkor és jó volt rá. Gyógyszert talán 1szer vettem be, amit felírtak.

A napi 10-12 keményedés egyébként teljesen normális. Próbáld ne simizni a pocidat, mert az is kiválthatja.

A hidegfront sajnos most is jön, ez fokozza a görcskészséget.

2011. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedjél magneB6-ot 3x1-et. Nekem is ezt kell 24 hetes óta. Már 31 hetes vagyok.
2011. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14:13-as vagyok. Nem idegeskedsz sokat valami miatt. Nekem az esküvőm volt 24 hetesen én amiatt rengeteget és attól volt a keményedés. De ha aggaszt, menj el dookihoz!

Jó babavárást. :) 31hkm

2011. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is huszonvalahány hetes voltam, amikor minden nap nagyon sokat keményedtem, volt hogy napi 10x is. De felírta az orvosom a magnesii citricit, napi 2*2-t kell belőle szednem és azóta csak 1-2 keményedésem van.
2011. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

27 hetes

Első voltam

2011. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!