Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen nem kevés hizás a...

30 hetesen nem kevés hizás a 4-5 kiló?

Figyelt kérdés
a baba is másfél kiló meg a többi...mit hiztam akkor?
2011. szept. 19. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én az első terhességemnél összesen híztam 2 kg-t, a másodiknál semmit, mégis 2 gyönyörű, 3280 és 3330 grammos fiaim születtek. ha van rajtad némi plusz eredetileg, akkor teljesen rendben van, ha nem hízol.
2011. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak irigykedek! Örülj neki! Én 23 hetesen már 9kg plusszal rendelkezem. :O
2011. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en 24 hetesen 2 kilot hiztam
2011. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem igazán van plussz,62kiloval lettem terhes,160cm vagyok.elsövel 57 kiloval kezdtem és 70kiloval mentem szülni.talán vele is 70 el megyek,lehet az az 5 kilo nem jöttt plusszba?

csak már kezdek mániákusan enni,pedig soha nem mondtam nemet semmire amit megkivántam.sok nasit is eszek.

remélem nem hiányzik semmi a babának.

2011. szept. 19. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Biztos, hogy nem hiányzik a babának semmi max. neked hiányozhat. Ő elveszik ami neki kell. Különben én is vékonyan kezdtem, 55kg és 168cm. Most vagyok 64kg. A férjem szerint végre úgy nézek ki mint aki kap enni. :O Azér én jobban örülnék ha most nem híznék 20kg-t mint az elsővel.
2011. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 36 hetesen tartottam 4 kg-nál. Igaz veszélyeztetett terhesként olyan gyógyszert kellett szednem, amit állítólag fogyasztószernek is használnak egyesek. Az utolsó hónapban még feljött kb. 4 kg és gyönyörű 3000 grammos kislányunk született. Egy héttel a szülés után a terhesség előtti súlyomnál voltam. Én a szoptatás alatt híztam :(
2011. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet a vegen ugrik meg sulyod. en 166 vgyok, 53 kg-rol indultam es nem voltam sovany, ha te 160cm vagy es 62rol indultal, szerintem azert nem hiztal "sokat" mert volt tartalekod...most 37. hetben vagyok es 66 kg. szerintem ne ess ketsegbe, es foleg ne"zabalj fel mindent"
2011. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!