Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék ellene? Olyan...

Mit tehetnék ellene? Olyan ciki és rosszul érzem magam!

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok.Bővebb a folyásom,de ezt tudjuk normális.Viszont olyan iszonyatosan büdösnek érzem,hogy az már tényleg durva.Nem tudom más is érzi e,de nagyon cikin érzem magam folyton.Állandóan fürdök,higénikus vagyok,nem attól van.Intim mosakodót használok.Orvosnál voltam,bár ezt így nem mondtam,hogy büdi,mert szégyelltem,a lényeg,hogy megvizsgált és azt mondta minden ok.Na,de akkor mitől van?Vagy mit használjak!Kérek mindenkit csak olyan írjon aki nem gúnyt űz a válaszából és normális választ tud adni!Köszönöm!
2011. szept. 20. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen módon vizsgált meg az orvos? Történt kenetvétel? Mert, bár a bővebb folyás normális, de ha "büdös", erős szaga van, az utalhat fertőzésre is! (Tudom, használsz intim-mosakodót, de ilyenkor sokkal könnyebben elkapunk minden fertőzést, bacit.)

Az állaga, színe normális? Nem zöldes, sárgás?

Elhiszem, hogy ciki, de én a helyedben mindenképpen konzultálnék az orvosommal erről, hogy erős szagú a folyásod, mert ha fertőzés, vagy egyéb ilyen ok áll a háttérben, azt haladéktalanul kezelni kell!

2011. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ha büdös akkor az nem normális.


Én helyedben szüneteltetném az intim mosakodót, nekem voltak tőle problémáim, de mikor abba hagytam akkor megszűntek.

2011. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,történt kenet vétel...az állaga színe szerintem rendben van.Van,hogy fehéres sűrű,de van amikor színtelen az a vízes szerű.Álljak le az intim mosakodóval?Várjak vagy inkább menjek vissza megint?
2011. szept. 20. 18:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet ám, hogy pont a mosakodó cucc ront a helyzeten...

A sok illatanyag meg egyéb kemikália csak a reklámban olyan szuper. A baba miatt meg amúgy is több, nem lehet, hogy csak te érzed rossz szagúnak ? Ilyenkor az ember orra is finnyásabb :).

2011. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figy, megértelek, de a doki előtt nincs olyan, h ciki. Javaslom, konzultálj az orvosoddal!
2011. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy ezt írom,de: végre egy sorstárs!


Nekem alapból sok folyásom van amita eszemet tudom. Többször kivizsgáltak emiatt, soha nem találtak semmit.

Most második babánkat várom, ugyanúgy rengeteg a folyásom,és most erősebb a szaga is.


Nem úgy büdös,hogy baja van, hanem ez a normál hüvely szag csak sokkal erősebb, és emiatt nagyon érződik.

Páromat kérdeztem,azt mondja hoyg kívülről ez nem érződik, valószínűleg csak én érzem, mert én tudom mit kell érezni és ráadásul terhesen sokkal kiélezettebb a szaglásom is.


Mivel semmi de semmi bakteriális és egyéb baj nincsen, nem tudok mást tenni mint gyakran mosakszom, és naponta rengeteg tisztasági betétet használok el, így tűrhető.


Illatosított betétet használok,és amikor érzem hoyg kifolyik egy nagyobb mennyiség akkor azonnal cserélek.


Ha tényleg nincsen semmi bajod, csak ugyan úgy vagy mint én,akkor nem tudsz vele semmit tenni. Szülés után el fog múlni.

2011. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

en elso terhessegem vegefele talalkoztam ezzel a folyáscuccal.. most 5 hetes terhessegem ota.. napi atlag 3 bugyicsere (eü betét bepállik), amikor tudom (nem m osagkodogéllel) mosom, de legalabbis leoblitem, ha elmegyek itthonrol, akkor nedves torlokendot


nekem azt mondta a doki, hogy amig nem viszket, addig normalis. kösz :(

2011. szept. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kabymaci ***** válasza:
Szerintem ne használj intim mosakodót mert amiatt is lehet folyásod.mióta nem használok én se azóta nincsenek fertőzéseim.
2011. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a nem lenéző,kedves és gyors válaszokat!!!!Az intim mosakodót akkor most mellőzöm aztán kiváncsian várom az eredményt.Azért ma elmegyek vissza az orvosomhoz,pont ma van rendelése,jobb a biztonság.

Kedves 18:23,megmondom őszintén nekem is segített kicsit a lelkivilágomon,hogy nem vagyok egyedül :)

Mégegyszer köszönöm mindenkinek!

2011. szept. 21. 12:39
 10/10 sumergo ***** válasza:

Nekem semmi gondom nincs a mosakodógélekkel, pontosabban azóta nincsenek kisebb fertőzéseim, amióta Lactacydot használok, persze ettől másnak még lehet. Esetleg ha az elhagyása után sem javulna a helyzet, és tényleg nincs semmi gond sem, akkor kipróbálhatnál másfajtát is, hátha az javít a helyzeten. :-)


33+2 hkm

2011. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!