Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kéritek fel a magánorvos...

Mikor kéritek fel a magánorvosotokat, hogy vezesse le a szülést majd?

Figyelt kérdés
Én 14 hetes vagyok most és arra gondoltam, ha következőnek menni kell, akkor megkérdezem, hogy vállalja-e a szülést. És azt is , hogy mennyibe fog kerülni. De ez nekem olyan kellemetlen, hiszen nem egy boltrol van szó. Nállatok hogy volt? Segitsetek légyszi!
2011. szept. 21. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes voltam, amikor felfogadtam, de addig is csak hozzá jártam rendelésre! És szerencsémre időbe tettem, mert 32. hétre szültünk!
2011. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én 20-21 hetes voltam, amikor rákérdeztem, hogy levezetné-e? De egyértelmű volt neki is, mert évek óta ő az orvosom. A pénzre direkt nem kérdeztem rá, mert úgy gondoltam, hogy annyit adok, amennyit én szánok, és ő sem hozta szóba.
2011. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem helyesen teszed, ha úgy csinálod, ahogy leírtad! Nem bolt, az igaz, de üzlet. És megvan az ára. Akkor legalább nem kell kérdezősködnöd, hogy ki mennyit adott a dokinak, így lesz a tiszta üzlet. Azt pedig mindenképpen tisztázd, hogy a szülés várható idején nem fog e elutazni előreláthatólag. Mert van olyan doki, aki előre tudja, mikor hova megy (sielni, nyaralni, stb.)És ezt is jó az elején tisztázni!
2011. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnél egy ismerős vitt el a dokihoz, kb 10-11 hetesen, egyértelmú cvolt, hogy azért megyek hozzá, mert nála akarok szülni.


Másodszor-ugynaz doki 9 év múlva- amikor először menten 7+2-n, egyből megkérdezte, hogy akkor "Elkezdkjük a terhesgonozást?"



Nem kellet felkéri, ha hozzá járok, akkor miért szültem volna másnál.


Pénzról sem volt szó, adtam, amennyit gondoltam.


A terhesgonozásért fizettem, de nem hívott be felelegesen havonta-félhavomnta.


Az elsőnél 10, a másodiknál 20 ezret.



Megjegyzem olyan dokinál nem szültem volna, aki konkrét összeget mond.

2011. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes voltam mikor szóltam neki. mondtam neki h nagyon szeretném ha a dr-úr segítene nekünk a végén. mert nagyon bízom benne. elmosolyodott és mondta h persze mindent meglehet beszélni :D
2011. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Aranyosak vagytok, hogy leírtátok nekem a történeteiteket!

Én is hozzá járok évek óta. Szerintem biztosan tudja is , hogy nála szeretnék szülni. De azért a nyaralása miatt jobb ezt pontosan tudni, hátha nem megy akkor sehová. Nekem ez elég ciki, de jobb ezen tulesni.

2011. szept. 21. 13:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy csináltam, hogy a 26-28. hét környékén (addig is hozzá jártam terhesgondozásra) megkérdeztem, hogy előreláthatólag a szülés időpontjában elérhető lesz-e. Ebből úgy gondolom egyértelmű volt a dolog, összeget nem kérdeztem, mert kigondoltuk, hogy max.40 ezret adunk az elégedettségünk függvényében. (végül ennyit kapott)
2011. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes kor körül kérdeztem meg, de azt mondta, hogy számára ez egyértelmű, hogy nála szülök, hiszen mindig hozzá mentem és már évek óta oda járok. Megkérdeztem a pénzt is bár nagyon kellemetlen volt, de mondtam neki, hogy szeretnék tisztán látni, ne a végén legyen kellemetlen, hogy esetleg keveset, vagy túl sokat adok. (utóbbi inkább nekem lett volna az). De azt mondta, ezt rám bízza, nincs ár, meg szokták neki hálálni. Én így jobban éreztem magam, nem görcsöltem ezen tovább.
2011. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocs off lesz!

Én 39 hetes vagyok,szerintetek akkor az 50 ezer megfelelő összeg?

Elég fejes az orvosom (Dr. Bódis), de nem magánrendelésre járok, ezért ennyire gondoltunk.Csak tartok tőle,hogy nem lesz elégedett az összeggel!

2011. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 3. babát várom, az első kettő is ugyan annál a dokinál született.

Magánrendelésre járok.

Most a 30. héten kérdeztem meg, hogy számíthatunk most is a doktor úrra?

Szerintem mind a ketten természetesnek vettük, hogy " együtt" szülünk most is, de én tudni akartam :)

Az első kettőnél rákérdeztem a pénzre, akkor azt mondta, hogy amennyit gondolunk...

Egyszer 80 ezret, másodszor 70 ezret gondoltunk.

Most nem kérdeztem rá szándékosan, majd a férjemmel egyezkedünk és a 6 hetes kontrollon megkapja, ahogy eddig (az első kettőnél is a 6 hetes vizsgálaton adtuk oda a pénzt, szülés után mondtuk is neki, hogy akkor találkozunk)

2011. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!