Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a magánorvos visszahív a...

Ha a magánorvos visszahív a kórházi uh-ra, hogy ott is megnézzen akkor ott is fizetnem kell neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvben nem. Bár vannak olyan dokik, akik azért nem bíznak semmit a véletlenre és elveszik itt is a pénzt. Bár találkoztam már olyannal is, aki a vizsgálatot megcsinálta, majd adott időpontot és a magánrendelésén elbeszélgettünk az eredményekről. Na ezért a beszélgetésért kért pénzt. Szóval minden meglehet.
2011. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is magánorvosom volt. Ha a kórházba kellett mennem, nem kért semmit!!!!

Hagytam én a magánrednelésén nagyon sok pénzt!!!

2011. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tervezem a tejelést főleg úgy hogy most majd hétfőn 11 hetesen és 6 naposan mennem kell a magánrendelőbe és majd 1 hét múlva a kórházba, genetikaira. Jó hogy nem már akkor is fizetni kell ha véletlenül összefutunk az utcán....
2011. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos orvosa válogatja, van aki elkéri ott is a pénzt.
2011. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

utolsó előtti ez nagyon jó volt!

Most kedden voltam magánrendelésen,bár az én dokim nem kért pénzt de adni kell amennyit gondolok,vissza kell mennem hétfőn kórházi rendelésére mert újra flowmetriát kell csinálnia mivel nem jó a lepénykeringésem,de eszemben nem jutott hogy pénzt kéne adnom,így is be vagyok eléggé sz..va nem hogy még ezen rágódjak nem adok.Elég egy hónapba egyszer!!!

2011. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy már! A kórház a munkahelye, ott kap fizetést, de nem tőlünk!!! Nekem eszembe se jutott soha még megkérdezni sem! Adok én neki eleget a magánrendelésen!
2011. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Nem kérdeztem rá,de nem is láttam rajta,hogy elvárná vagy valami.Még csak 13 hetes vagyok,de már voltam magán rendelésén 4x és még biztosan leszek egypárszor.Alkalmanként 8ezer,tehát így is jól kap.Sajnos nem igazán vagyunk eleresztve,de úgy gondolom azért megéri,mert most is a kötelező kórházi genetikai Uh.-on úgy beparáztattak,aztán közben meg sehol semmi...csak nem oda való volt az a kedves orvos!
2011. szept. 23. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!