Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mozog annyit a babam...

Nem mozog annyit a babam amiennyit idáig szokott. Szerintetek mi baj lehet? 26 hetes vagyok. Azelott eroteljes rugasokat ereztem szinte minden nap es egesz nap.3 napja voltam dokinal akkor egy kicsit felpiszkalta megbokdoste mert nem jol latta UlH-on

Figyelt kérdés
3 napja voltam dokinal akkor egy kicsit felpiszkalta megbokdoste mert nem jol latta UlH-on.Vajon az lehet a baj mert azota olyan kis nyugodt. Csak neha erzem a gyenge mocorgasat:- (kicsit ijeszto.
2011. szept. 22. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, a lényeg, hogy érzed. Nekem is vannak napok amikor kevésbé mocorog, néha meg olyan aktív, hogy csak na. 22hkm
2011. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kérdésem, nemrég tettem fel.

Én is teljesen meg vagyok rémülve...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen mind kettotoknek.megnyugodtam kicsit.a masodik valaszolonak uzenem h elolvastam es koszi,ezek szerint nem vagyok ezzel egyedul
2011. szept. 22. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugi, én is 26 hetes vagyok. Pár napja majd kiugrik a hasamból a kisfiam, úgy izeg mozog folyamatosan, de kb. egy hete volt 3-4 nap, amikor épp hogy megmoccant, azt is csak akkor vettem észre, ha tudatosan figyeltem, annyira gyenge volt. Már én is kezdtem pánikolni. De felesleges volt, újra a régi Duracell nyuszim.... :)
2011. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen a megnyugtato valaszt...
2011. szept. 22. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanúgy vagyok,mint az előttem szólók.

26+2hkm

2011. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
27 hetes vagyok. Két hete még majd kirúgta a hasamat a babám, aztán egyik napról a másikra épphogy mocorgott egy kicsit. Alig-alig éreztem. Ma újra beindult. Megint állandóan mocorog.
2011. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek lesznek ám kint is, nem kell megijedni! Egyik nap nyugi másik nap semmi sem jó. :O Ki tudja miért, az időjárás pl nagyban befolyásolja őket, ők nagyon érzékenyek rá a frontokra, szeles időre, esős időre, hóra stb...mindent éreznek, jobban mint mi felnőttek.
2011. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!