Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egy helység takarításánál...

Ma egy helység takarításánál volt sok egérürülék. Toxoplazma vírust ezzel el kaphatom? Nem nyúltam hozzá, és amint kitakarítottunk rögtön kezet is mostam.

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de persze nem zárható ki. 3-4 hét múlva kérj egy labort. Könnyen gyógyítható a dolog, ha még nem estél át fertőzésen, akkor amúgy is kell (erősen ajánlott) 4-6 hetente a vérvétel.
2011. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a toxoplazma nem egérürülékben van, de lehet benne sok más kórkozó. Kicsi az esélye hogy bármit elkaptál, de máskor viselj szájmaszkot hasonló esetben,mert csúnya betegségeket terjesztenek az egerek.
2011. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3 és fél hete volt toxoplazma szűrésem. És negatív volt, nem estem még át rajta.
2011. szept. 22. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!