Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen magzatvedokoket szedtet...

Milyen magzatvedokoket szedtetek, az elevitet ismerem. Folsav, magnezium?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Béres Gravida
2011. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én Gravidát, Sógornőm Elevitet.


Gravidában több minden volt, nagyobb mennyiségben is mikor utánanéztem, hogy melyiket kellene megrendelnem a Patikában. Akkor volt egy oldal ahol összehasonlították az összes kismama vitamint!

2011. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
semmit mert mindent kihánytam,igy hipp italt vettem az legalább bennem olt vagy fél órát igy valami vitamin csak felszívódott bennem.Nekem nagyon bevált,minden természetes benne,semmi gyógyszer.
2011. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Femibion 1x1+ Neo ferro folgama 3x1(vas+folsav)emelett magneB6 3x1 és néha calcium

35hetes kismama

2011. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én Béres Gravidát szedtem (szedek még most is szoptatás alatt is). Nekem nagyon bevált, soha nem volt rossz a vérképem, és nem is híztam tőle (mert ugye sokan ettől is félnek). Emellett kellett még szednem magnéziumot, azt is Bérest vettem.
2011. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Béres Gravidát az első 4 hónapban, és eurovit folsavat az első háromban. Mióta keményedek Magnerot magnéziumot szedek, és első terhességről én is a neo ferro folgammára emlékszem kb a 7. hónaptól.

Hamar elhagytam a terhes vitamint, mert elég változatosan étkezünk, és nyár lévén rengeteg zöldséget, gyümölcsöt ettem.

2011. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gravidát,valamint neo ferrofolgamma(vas és savlekötő egyben)Valamint mivel keményedtem,kellett mgnéziumot szednem.
2011. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első 2 hónapban simán folsav és Béres magne B6-ot.Most kezdtem el a gravidát szedni a magne B6 mellé.
2011. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Femibiont szedek.9+5 hetes vagyok.
2011. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Béres Gravidát szedtem. Hipp Natal-ról is sok jót olvastam.
2011. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!