Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normál ultrahangon is meg...

Normál ultrahangon is meg tudják mondani hogy fütyi lesz vagy punci? Vagy 3-4D ultrahangra kell menni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem voltunk és nem is megyünk 4Dre.

A sima uh is megmondja a 16. hét után, én a 18 hetesen telibe kaptam a popóját és láttuk, hogy puncis, de a 26.on nem úgy fordult..

2008. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima 2D-s uh-n mondta a doki a 19. héten, hogy valószínűleg fiú. (Akkor 100%, ha már megszületett. :-))
2008. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima Uh mutatta a kislányt.18 hetesen.
2008. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Sok ismerősömnek mondtákaz utolsó pillanatig, hopgy kisfiú, és mégis lány született.Ez nekem fura, de valszeg a sima uh-nak köszönhető, mert benézte a doki a köldökzsinórt, vagy másra nem is tudok gondolni.

Tudom, hogy költséges, de talán 1szer érdems elmenni 4d-re fantasztikus, hogy mennyire kivehető minden.Nekem a 12. héten megmondták a4d-vel, hogy kis kukis :OD

2008. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ma voltam a 19. heti sima uh-on. Azt mondta a doki, hogy még nem tudja megmondani, csak a 30. héten. Ezért nem értettem én sem a dolgot, úgyhogy megyünk 4d-re :-D
2008. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ma a 30.héten tudtam meg hogy kislány.Semmivel sem lehetett összetéveszteni,úgyanis nagyon szépen beterpesztett az UH fej felé.(Ez tőle kifejezetten szokatlan,mert ezt a dokit amúgy is utálja,velem együtt..)
2008. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Függ a gép minőségétől is. Én láttam már olyan sima ultrahang képet, amin SEMMIT nem tudtam kivenni, de olyat is, amin majdnem jobban láttam mindent, mint a 4D-sen.

A 4d egy dologra biztosan jó: Te is látod, nem csak a doki, így ha sikerül meglesni (és nem takarja éppen), akkor már biztos az eredmény, egész biztosan nem szülsz más neműt.

Magamból indulva ki: 13 hetesen 4D-n olyan szépen láttam a kukacot, hogy mondtam is, ha ezek után mégis lányom születik, akkor valaki útközben kicserélte :))

Mindezek után a sima ultrahangon szülésig nem látta az orvosom sem! (Rosszabb minőségű, gondolom, hogy öregebb géppel)

2008. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem az orvos uh-ján nem tudta megmondani csak saccolt-elég rossz minőségben mutatja a dolgokat.de a kh-zi uh-n a 18hetesen egyértelműen és tisztán kivehető volt a kukink:)De erre is azt mondta a vizsgáló orvos,hogy nem mindig mutatja magát,el kel kapni a pózt.Hétfőn voltunk a dokinknál és már itt is egyértelműen mutatta a kis fütyijét:D szóval ez sztem szerencsén is múlik,de ha megteheted egy 4d-s uhra emlékként is érdemes elmenni sztem.22hetes kismama
2008. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)

Csak bíztam benne hogy sima uh-án is látja mert oda pénteken megyek és már nagyon várom.De akkor megyek 4D re is:)

2008. márc. 13. 08:08
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem sima ultrahangon, 19hetesen megnondták, hogy fiú.

nem értem milyen gépek azok amiknek olyan rossz a minősége, hogy nem látják?akkor mit néznek rajta ? :S

boldog babavárást mindenkinek

2008. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!