Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől csuklik ennyit a pocakla...

Mitől csuklik ennyit a pocaklakóm?

Figyelt kérdés

elég régóta érzem a pocaklakóm csuklását.

Van hogy naponta 3x 4x is,sőt a mozgása is sokszor olyan mintha rángatózna vagy remegne.

Néha pedig úgy kifeszíti magát,hogy olyan érzésem van mintha szét akarna durranni a hasam,de ezt is vagy 2 órán keresztül csinálja és a végére már nagyon fáj.

"Agresszív" a mozgása.

Normális ez?


2. baba.az elsőnél nem éreztem ennyire intenzívnek és fájdalmasnak a mozgását,sőt..


2011. szept. 27. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak annyit tudok írni, hogy az én 2. babám is ugyanezt csinálja.

Már tényleg fáj és nagyon nyomja magát lefelé.

Holnap rákérdezek a dokimnál, ha gondolod megírom mit mondott.

Hány hetes vagy? Én 37.

2011. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm,aranyos vagy:)

Tegnap töltöttem a 30 hetet.

Csütörtökön én is megyek a dokimhoz,de már pár napja foglalkoztat a dolog hogy ez normális-e esetleg nem-e jelent valami bajt,hogy ilyen agresszív,vagy hogy ennyit csuklik.

De már a 24. héttől ilyen.

2011. szept. 27. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem minden oké,csak nekik odabent is hatalmas a lendületük.:)

Az agresszív jó kifejezés, elképesztő erő van bennünk már most.:)

Írok holnap!

2011. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
off: engem is erdekelne en 38 hetes vagyok de ugyanez :) sokat csuklik es neha ugy kifeszul, hiaba simogatom semmi reakcio....tenyleg eroszakos :D
2011. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma voltam a védőnőnél és ő azt mondta hogy az,hogy ennyit csuklik az normális.Kóstolja a magzatvizet és sokat nyel belőle.

Viszont arra nem tudott választ adni hogy miért ennyire agresszívan mozog...Még nem hallott senkitől sem ilyenről..

2011. szept. 28. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!