Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok,...

25 hetes kismama vagyok, nagyon feszült és sírós, még ilyenkor is a hormonok játszanak velem, vagy ez már beteges?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon feszült vagyok, egyfolytában jár az agyam, a szülésen utánna a baba ellátásán, első baba és félek, hogy nem fogom tudni jól gondját látni, pedig segítségem is van a férjem és anyukám is segít, de 1-2 hete teljesen depi vagyok, semmi sem jó semmi nem tetszik és mindenkibe belekötök, utánna pedig eltörik a mécses és sírok egyet, azt hittem ez a terhesség elején van így, lehet nálam most szórakoznak a hormonok?
2009. ápr. 27. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szio!Ez teljesen normalis ne aggodj.:) Nalam is voltak a masodik trimeszterben ilyen "gondok".Mindenkivel uvoltottem,egy perc alatt a plafonon voltam aztan meg bogtem.Most mar megnyugodtam csak most meg a szules jar a fejemben es azert vagyok fraszban.:) Probald meg lefoglalni magad neha kapcsold ki az agyad.Tudom nem konnyu.:) Szep babavarast!:)

33 hetes kismami

2009. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hát igen nem könnyű kikapcsolni, vagy ha sikerül is egy pillanat alatt felpörgök, kiosztok mindenkit aki a közelemben van utánna pedig sírok és bánt, hogy milyen utálatos voltam, remélem átmegy rajtam mert ez biztos a babának sem jó ráadásul sosem voltam ilyen hisztis:)
2009. ápr. 27. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!