Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apuka is felveheti a GYEs-t?...

Apuka is felveheti a GYEs-t? Hogy lehet ezt elinétzni?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy jobban járnánk, ha az ő nevére jönne.
2011. szept. 29. 15:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs GYED-et akartam írni.
2011. szept. 29. 15:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy az ő nevére jön. Ahhoz, hogy ő kapja, neki kell elmennie Gyedre, akkor neked meg vissza kell menni dolgozni.
2011. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mondja meg a munkahelyén, hogy akkor ő nem jön egy igeid dolgozni, fizetetlen szabira megy, a munkahely meg makd megmondja, hogy mit és hol kell intézni.
2011. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
azaz ideig és majd :)
2011. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az apa is elmehet gyedre, ez az egy mód van arra, hogy ő kapja. Ha otthon is van a gyerekkel minimum 1 éves koráig.
2011. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vállalkozók vagyunk, így utána az én nevemen menne a dolog, az ő nevére meg a GYED jönne, még ha mellette dolgozik is és én lennék a babával.
2011. szept. 29. 16:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyed mellett nem dolgozhat én úgy tudom.


Ha az apa kapja a gyedet akkor ő van otthon a babával, neked pedig dolgozni kell hogy legyen jövedelmed.

2011. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De, úgy látom nem voltam elég világos, papírok szerint lenne így. Tényleg mindenki a becsület földjén született? Nem ugye?
2011. szept. 30. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!