Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne B6? Ti mennyit szedtek?

Magne B6? Ti mennyit szedtek?

Figyelt kérdés
60 kg vagyok, hány darabot vegyek be naponta? A beteg tájékoztatón 4-6 db-ot írnak. Az nem sok egy csöppet?
2011. szept. 29. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sima magnéziumot szedek, a doki szerint az jobb. Naponta 3at, keményedés szerint (arra kell szednem).
2011. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha keményedésre KELL szedni, akkor még a 3x2 db sem sok, de tényleg csak akkor ha kell, nem csak úgy önszántadból.

De akkor nyilván a dokid mondta volna. Nem a súlyodtól függ, hanem a keményedéseid mértékétől.


De én személy szerint inkább sima magnézium készítményt javasolok, pl Magnerot, mert a MagneB6 -ból a B6 vitamin borzasztó étvágyat csinál. Főképp ekkora mennyiségben, amennyit keményedésre kell szedni.

2011. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En napi 1-2 dbot szedtem, a 8. Honapig.
2011. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 hetes vagyok és most kezdtem el szedni mert éjszaka görcsöl a lábam (a vádlim) én nem keményedek hála Istennek de csak egyet szedek lefekvés előtt.
2011. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én "csak úgy" szedem. Nem keményedésre, hanem hogy megfelelő mennyiségű magnézium kerüljön a szervezetemben. Eddig Juvitás magnéziumot szedtem, abból 1 db kellett naponta, ezért furcsállom, hogy ebből meg ennyi.
2011. szept. 30. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Én magnesii citrici 500mg-ból naponta egy felet veszek be,előtte Magne B6-ot szedtem 2x1-et de állandóan hasmenésem volt azért cseréltem le,a magnesii citrici sokkal jobb nincs semmi mellékhatása és sokkal olcsóbb is 300ft körül van az ára és igy felezve 20 napig elég és sokkal több a magnézium benne még igy is hogy felezem.



18hkm

2011. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! én 24 hetes vagyok és napi 3x2-t kell szednem orvosi utasításra mert nyitva van a méhszájam

a gyógyszeradag és a testsúly között nincs összefüggés

2011. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!