Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsitok van?...

Milyen babakocsitok van? Melyik a legjobb, amit nme nő ki hamar vagyis nem csak újszülöttkorban jó? és árban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem peg perego venezia van. Nagyon bevált, 3. gyerek fogja használni nemsokára. Téliesíthető, bolygós kerekű, átfordítható a tolókar, és van rajta gyárilag tesófellépő. Mivel 2-2 év a korkülönbség, ez használatban van és lesz nálunk rendesen :)

Ilyen:

[link]


Nem tudom, gyártják e még, újonnan mostanában nem nagyon láttam üzletben. Teszvesz-vatera oldalakon viszont elég sok van, és jó márka, simán lehet használtan venni, mert kiszolgál több gyereket is.


Ennek a súlya se vészes, nekem ez is fontos volt. Nincs 10 kiló se.

2011. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit tanácsolhatok, hogy nem szabad drága kocsit venni, mert felesleges. A mózesosat csak az első 5-6 hónapban használjátok, utána úgyis venni fogsz egy olcsó, fektethető ultra könnyű kocsit a mindennapokhoz. Merj venni használtat. Gondold át, hogy mi a fontos.

Kell e cipelned, hol fogod tárolni, autóba hogy teszed be, vázról lekattintható ülésnél hova teszed addig a gyereket, amíg elteszed a kocsit, liftbe be kell-e férje, milyen magasak vagytok... stb?. Szükséged van-e arra, hogy a tolókarja megfordítható legyen- ált ezek a kocsik nehezen irányíthatóak? Milyen terepviszonyok között használod? Látod így derül ki, hogy minden embernek másak az igényei, és más a tökéletes kocsi is számára..

2011. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
második babámat várom, az első kocsinkat ajándékba kaptam, nagyon utáltam, nehéz volt, nagy volt - most hónapok óta keresgélek és egy Chipolino Tianát néztem ki, azt fogjuk megvenni - szép és extra könnyű
2011. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] bàr nem ilyet szerettem volna de majd kiderül szerintem ez is jo lesz
2011. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon jó, imádjuk!

2011. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk raf-pol fenix 3in 1 van, nagyon szeretjük, teljesen praktikus, levehető a vázról a mózes, a hordozó és a sportrésze is és szerintem az ára is teljesen korrekt! Igaz, hogy egy kicsit nagy, de könnyű alu váza van és egyáltalán nem nehéz! Azt mondta, hogy az egyik leghosszabb babakocsik közé tartozik, úgyhogy elvileg férünk bele egy ideig! [link]
2011. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!