Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvédő vitaminok gyorsít...

A magzatvédő vitaminok gyorsíthatják a lepény elöregedését?

Figyelt kérdés
ezt hallottam nemrég, és kicsit megijedtem 24hetes vagyok minden másnap szedem a gravidát mivel kevés gyümölcsöt és zöldséget eszek..cukros vagyok..ráadásul most felmerült egy olyan hogy lehet a cukrom miatt nem hizik ugy a baba ahogy kéne..ezért aggodom hogy a vitamin esetleg árthat a lepénynek..
2011. szept. 30. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én femibiont szedtem végig.

Sürgősségi császárral szűltem, egyik napról a másikra változott meg a lepény állapota és nem volt idő már várni, különösképpen azért nem, mert a magzatvíz is szivárogni kezdett vészesen, gyerek szívhangja se volt a műtét napján kielégítő és még a fehérje is befigyelt műtét előtti 2 napban a vízeletemben.


Úgyhogy, engem lényegében az uh-ról toltak be a műtőbe. Úgyhogy, előtte 4 napja már befektett az orovsom és várakozott, hátha beindul a szülés..

2011. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
atyaég...és mitől volt nem mondták?
2011. szept. 30. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mondták. Konkrétan legalábbis biztos, hogy nem a vitamintól.

40+5 napos voltam és 36. héttől 1000es.

Terhességem alatt, ha probléma volt, akkor az egyik percről a másikra történt. Nem volt átmenet..

2011. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. a terheségem feléig szedtem elevitet, de nem minden nap, csak ha eszembe jutott, inkább rengeteg gyümölcsöt ettem és a 36 hetes uh-on már 3-as érettségű volt a lepényem!
2011. okt. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem semmik:S
2011. okt. 1. 17:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!