Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen voltam uh-on. A...

7 hetesen voltam uh-on. A védönő a jövöhétre küldött vissza de akkor már 11 hetes leszek. Nem tul sok idő a kettő között? Honnan tudjam hogy minden rendben van és jol van a picurom?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában a sima nem fizetős sztk rendelésen ott miután megvan a szívhang legközelebb csak a 11-12 hetes uh ra küldenek.

Nekem is igy volt mindkét babánál.

Most a másodiknál nagyon aggódtam, így magándokihoz is elmentem, mert nem bírtam volna kivárni, hgy 6.héttől a 12.ig nem látom, hogyjól van e.

De ugye a magándoki fizetős.:)

Szóval ha vki magánhoz jár, azt be szokták hívni 4 hetente tudomásom szerint, míg a nagykönyvi terhesgondozás abban 5 uh szerepel.

A nulladik amikor szívműkődés van, a 12 hetes, a 18 hetes a 28 hetes és a vége felé ez változó 34-36-38 hetesen.

2009. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hetente járok orvoshoz!!!Szerintem bőven elég!
2009. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, biztos jól van a picurod! Gondolom nem vérzel és nincsenek erős görcseid vagy egyéb aggódásra okot adó tüneted. Én anno 6 hetesen voltam, akkor még szívhang sem volt, legközelebb 3 hét múlva kellett mennem, akkor már volt szívhang, de utána újabb 4 hétre rendeltek vissza a down kór szűrés miatt. Biztosan minden orvos más, de ha valami olyasmit láttak volna, ami nem megnyugtató, szerintem hamarabbra is visszarendeltek volna, de így nincs miért aggódnod! :)
2009. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen voltam, volt szívhang, a dokim a 11-ik hétre hívott vissza. Rá egy hétre meg mentünk a 12. heti uh-ra. Nehéz volt kivárni azt a 4 hetet, de eltelt. Már 17 hetes vagyok és még 2 hét uh-ig! Utoljára uh a 12. héten volt. Ez még hosszabb idő! De már érzem néha hogy mozog, így azért valamivel könnyebb a várakozás. Türelem, minden rendben lesz.

Boldog babavárást!

2009. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy leírod, egyidősek vagyunk. Magándokihoz járok. 7.héten voltam és a 11.re hívott vissza. Nem bírtam tovább, tegnap viszamentem és megnéztük minden rendben van-e. A baba jól van, 30mm :)

Hogy miért nem bírtam? Egyszerűen a tüneteim elkezdtek visszafejlődni, bizonytalan voltam és már-már depressziós.

Azért írtam ezt le neked, hogy ha neked sincs semmi komoly problémád, akkor valószínűleg ugyanez a helyzet nálad is! Én már könnyen mondom: Nyugodj meg!

2009. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is 7 hetesen voltam utoljára uh-on, és engem a dokim(magánba járok) 14-15 hetesen rendelt vissza a magánrendelőbe,a 12 hetes uh-ra meg a kórházba kell mennem.Ti még szerencsések is vagytok,hogy már 11 hetesen láthattátok.Nekem is már lassan egy hete minden tünetem elmúlt,és már volt egy missed. ab.-om,de nem tudok mást csinálni,mint várni.

Tehát teljesen korrekt,hogy ennyi idő van az uh-k között.Ha a dokid nem lát semmi arra utaló jelet,hogy baj lenne,akkor nem indokolt a sűrübb kontroll.

Boldog babavárást,12 hetes

2009. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!