Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj hogy csak 3 hét múlva...

Nem baj hogy csak 3 hét múlva adtak időpontot?

Figyelt kérdés

szeptember 27-én teszteltem pozitívat.

Felhívtam a szakrendelőt és csak október 21-ére tudtak időpontot adni.

Nincs túl későn?

Vagy megfelel?


2011. okt. 3. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs későn. Nem kell sietni ilyenkor még úgysem látni sokat, 5hetes lehetsz kb. Én az elsővel 8 hetesen voltam, a másodikkal 7hetesen akkor volt már volt magzat és szívműködés is nem csak petezsák meg ilyenek. :O
2011. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó. Köszönöm.

Második baba lesz csak azért kérdeztem mert az elsővel kb 5 hetesen mentem először dokihoz.

2011. okt. 3. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is az elsővel már 5 hetesen voltam, és most 7 hetesen megyek szerdán dokihoz, és csak akkor kapok időpontot UH-ra!

Gratula a babához!

2011. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok:) Szerintem ha nincs panaszod bőven ráérsz elmenni. Én is rohantam az elején,de teljesen felesleges volt. A másodiknál leghamarabb a 8. héten fogok elmenni, de lehet, hogy csak a 10-en.

Boldog babavárást!

2011. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!