Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudom megkülönböztetni a...

Hogy tudom megkülönböztetni a keményedést, a babámtól? Milyen amikor keményedik a pocak?

Figyelt kérdés
Ezt most úgy értem, hogy sokszor kifeszíti magát, ilyenkor az egész hasam kemény lesz, mert már olyan nagy a baba. Vagy ez lenne a keményedés? Segítenétek nekem? 35 hetes kismama
2011. okt. 5. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

más az ha kifeszíti magát és a keményedés :) a keményedéskor az egész hasadat kb úgy érzed mint egy hatalmas kő darab! olyan kemény az egész akár egy nagy dinnye! szinte kopog :) ha kifeszíti magát akkor az nem az egész hasadat érinti hanem helyeket a hasfalon ...

egy kis simire odébb megy :) keményedésnél meg aztán simogathatod nem történik semmi!

2011. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)))
2011. okt. 5. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól leírta az első.

A hasam keményedéskor tényleg nagyon kemény volt, minden részén és olyan volt, mint egy baromi nagy kődarab. Nehéznek, feszültnek éreztem olyankor.

Mikor a lányom feszítette magát, akkor az más volt, olyankor belülről éreztem a feszítő érzést, de mikor keményedett, akkor kívülről is, mintha lehúzna a súly.

2011. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. okt. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!