Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek a Kínai fogamzás...

Hisztek a Kínai fogamzás naptárban?

Figyelt kérdés

Vajon valós amiket állít? Örülnék, ha hihető lenne, mert januárig lányt "jósol" nálunk, ez a 3. hónap próbálkozás, januárig csak összejön a baba. :)

Nálatok bejött amit írt?


2011. okt. 5. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A kislányomnak fiúnak kellene lennie a naptár szerint. Hát nagyon nem az. :)

nekünk nem jött be, de amúgy is csak szórakozásra jók ezek a jósolgatós naptárak, trükkök stb.

2011. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én épp ma nézegettem. Nekünk lányt jósol. :) De majd meglátjuk. Megnéztem az én születésemet. Nekem lánynak kell lennem a naptár szerint. Egyik barátnőm két gyerekére is jól jött ki így utólag. És egy másiknál is. Igaz a harmadik barátnőm még titkolja a baba nemét mindenki előtt, így nem mondott semmit, de megnézte saját magára, neki fiúnak kellene lennie. A férjére is, neki meg lánynak. :) Szóval ki tudja. :)
2011. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én megnéztem a családunkra vonatkozóan: a férjemé stimmel, az enyém nem, a lányomé nem, a fiamé nem.

szóval 4-ből 1x jött be

2011. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is fiúnak kellett volna lennie de csak utólag néztem meg lehet ez volt a hiba! :)
2011. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem is lányt jósolt és fiú lakik a pocakomban.

31hkm..

2011. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
:) mi van azokkal akik ketten vannak és egy fiú, egy lány..ők is ugyanakkor fogantak ;) amúgy most megnéztem nekem a fiút jósol a naptár és az lett..de végül is 50% esélye volt eltalálni
2011. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 lányom van, de a kínai szerint 2 fiam.
2011. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jött be, bár én csak a fogantatás után néztem meg.
2011. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És mi van azokkal, akiknek a szülinapjukkor fogan a baba?

Nálunk így van, egyik korommal lány, másikkal fiú.

Amúgy fiú lesz.

2011. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia! a mi teljes családunkra igaz volt 5 fő! és most hogy terhes vagyok a második babával nálunk is mindkettő bejött, a barátnőmnél is bejött, a másiknál is 2x-esen bejött, az ismerősi körömben csináltam egy felmérést, mert röhejnek tartottam és 37 esetből 35x bejött és csak 2 -nél nem... persze hülyeség de azért vicces volt ... :)
2011. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!