Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Békés megyei kismamák...

Atroposz kérdése:

Kedves Békés megyei kismamák október 16-án lesz Békéscsabán BABAEXPO, kitart velem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 6. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mezőkovácsházi vagyok és valószínű, hogy megyek. :)
2011. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy? Hány hetes? Fiú ,lány?

De jó már azt hittem ,hogy már nincsenek is békés megyeiek a gyakori kérdéseken.

Írj magadról ha nem veszed tolakodásnak.

2011. okt. 7. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok, 22 hetes és kisfiú lesz. A párommal élek ott, amúgy csorváson laknak a szüleim és ott éltem. A babát nem terveztük, de nagyon örültünk neki. A párom már amúgy is szeretett volna babát így jókor jött. Valószínű Orosházán fogok szülni. És veled mi a helyzet?
2011. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok, 19 hetes, Szarvason lakunk együtt a férjemmel, tervezett baba,nem tudom a baba nemét sajnos.Valószínűleg Békéscsabán fogok szülni.
2011. okt. 9. 08:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Te mikor tudtad meg a baba nemét? Voltál babamozin?
2011. okt. 9. 08:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a genetikai uh-n tudtam meg, 20 hetesen. Babamozin még nem voltunk, de 2hét múlva megyünk. Gyulára jelentkeztünk magánorvoshoz.
2011. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!