Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes terhesen székelés...

20hetes terhesen székelés közben be-be görcsől a hasam és elől a szeméremdombomnál /remélem jól fejeztem ki/ is szúr. ez baj?

Figyelt kérdés
tapasztalt már valaki hasonlót?ez általában , ha szorulásom van, illetve ha mondjuk 2napja nem volt székletem akkor van.szerencsére ritka, mert többnyire mindennap van székletem.de ezek a ritka esetek is kellemetlenek :(
2008. márc. 14. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az elejétől kezdve iszok normaflore-t és nagyon sokat segít ilyen gondoknál.Szerintem nyugodtab használd te is!
2008. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még nem tapasztaltam ilyet de tehesség elöt volt nekem ha nem voltam sokáig wc akkor göröcsölt és szerintem oda szorúl a szél és amiatt nem tudsz pukizni igazam van?ha igen akkor csak azt kell valahogy megoldanod táplálkozással vagy több mozgásal hogy ne legyen székrekedésed esetleg kapjál be egy egy renit az jó tesz az emésztésnek ha nagyon jól lakom akor én el szoktam szpogatniegyet és igy elkerülöm a székrekedést ha esetleg nem jól gondolom a dolgot akkor védönöt vagy dokit kérdezz meg ök bizots tuti választ adnak jó bba várást 20 hetes kismama
2008. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

a második válaszolónak:

most hogy írtad, tényleg!még terhesség előtt is előfordult ez a görcsölés, csak úgy látszik akkor nem figyel annyira az ember ilyenekre.

mindenképp kérek majd rá valamit a patikában.köszönöm.

boldog babavárást mindenkinek

2008. márc. 14. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!