Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősebb szagok "belélegzésekor...

Erősebb szagok "belélegzésekor" (pl. amikor porcelán műkörmöt csinálnak vagy hajat festenek)lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
Persze az ember próbálja elkerülni, hogy közvetlen belélegezze.
2008. márc. 14. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem egyfolytában lélegzed ezt a levegőt,akkor biztosan nem lesz baj.Szerintem mostanában eltúlozzák,hogy mit lehet és mit nem egy kismamának.
2008. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igeeen lehet. A hajfestésbe is nem a festés a káros, hanem ha belélegzed , viszont könnyen el lehet kerülni, attól még nem kell róluk lemondani.
2008. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogyan kerülhetem el azon kívül, hogy valami az orrom elé teszek (amin átjön a szag)
2008. márc. 14. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én épp tegnap festettem a hajamat,sajna a héten már másodszor,mert az elsőnek nagyon érdekes színe lett:) A lényeg,hogy jól szellőző helyen próbálj hajatfesteni,vagy pl ha kicsi a fürdőd(gondolom ott festenéd),akkor csinálj egy kis huzatot.A lényeg,hogy ne álljon a levegőben a tömény hajfesték szaga. 26hetes kismama
2008. márc. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!