Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájás, mit tegyek?

Derékfájás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy az utolsó hetekben, ahogy helyezkedik a baba, nyom mindent, de ez már elviselhetetlenül fáj. Ha lezuhanyzom meleg vízzel akkor egy negyed óráig jól vagyok, ha a férjem este megmasszíroz, akkor eltudok aludni, de két-három óra múlva már annyira fáj, hogy nem tudok aludni. Hogy fogok még így kibírni 2-3 hetet? Nem tudtok valami jó praktikát? Köszönöm előre is a válaszokat. 37 hkm
2011. okt. 11. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még csak 26hetes vagyok, de nekem már annyira fáj, mintha az utolsó hetekben lennék. Éjjel fel is ébredek a derékfájásra. Én is azt szoktam mint te, massziroztatni apával, meleg viz. Semmi nem használ. Pedig én külön ilyen hát/derékfájásra való krémmel massziroztatok. Sokan dicsérik a Cosmodisket, viszont nem tudom neked mennyire érné meg megvenni erre a pár hétre...
2011. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!