Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég ha a 36. héttöl elkezdem...

Elég ha a 36. héttöl elkezdem szedni a caulophyllum homeopátiás bogyot és iszok napi 2 csésze málnalevél teát? A caulophyllum homeos bogyo mire jó? Felpuhitja a méhszájat és elkezdek tágulni folyamatosan?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, elég.

én is szedtem a bogyót és ittam a teát. Csodálatos szülésem volt! Nem tudom, hogy ezek segítettek-e.

A caulophyllum puhítja a méhszájat, de tágulni nem fogsz tőle.

én szedtem még a cimici fugát is, az rendszerezi a fájásokat és az is puhítja, készíti a méhszájat a szülésre.

Könnyű és gyönyörű szülést kívánok!

2009. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi de mi az cimici fuga?Mire jó a málnalevél tea?
2009. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Homeopátiás segítség:


A 34-36. héttől:

* CIMICIFUGA CH30 napi 1*5 golyó szülés megkönnyítésére, ha túl gyengék a szülési fájdalmak

* CAULOPHYLLUM CH30 napi 1*5 golyó (Homeopátiás oxytocin) a méhnyak puhítására, fájások rendszereződésére


Vajúdás közben:

* CIMICIFUGA CH30 óránként 5 golyó (szülés megkönnyítésére, ha túl gyengék a szülési fájdalmak)

* CAULOPHYLLUM CH30 óránként 5 golyó: elősegíti a tágulást (méhnyak felpuhulása, fájások hatékonysága)


Szülés után:

* ARNICA CH15 napi 1*5 golyó: a szülés után vérzéscsillapító, sebgyógyító, fájdalomcsillapító hatású.

* URTICA URENS CH5 napi 1*5 tejelválasztás serkentő


Esetleg még szülés után:

* STAPHYSAGRIA 30 CH napi 2x5 golyó, gátmetszés vagy császármetszés sebgyógyulását serkenti, javítja, és fájdalomcsillapító hatású.

* APIS 30 CH napi 3-4x5 golyó, gátmetszés után javasolt, ha a gát és környéke duzzadt, szúrón fájdalmas és a jegelés jólesik.


Málnalevél tea. Segíti a méhnyak felpuhulását, könnyíti a szülést.

2009. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!