Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy 34hetesn...

Lehetséges hogy 34hetesn fejvégüböl átforduljon a babám? Hogy ide-oda forgolodjon?

Figyelt kérdés
miért és hogyan fér még el?valaki volt igy?
2011. okt. 17. 08:30
 1/4 Disi ***** válasza:
Mi az hogy! Nekem a kiírt napon fordult vissza. 3 órán keresztül járta a vitustáncot, azt hittem széjjel szakadok. Majd 2 napra rá császároztak. Nekem azt mondta a dokim, hogy a 36. hét után már nagyon ritka, hogy megforduljon. Hát mi vagyunk a ritka eset.
2011. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem faros volt és a 38. héten fordult meg koponyásra
2011. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek 39. hétben szeretett volna megfordulni a baba, de helyhiány miatt sajnos elakadt. Így sürgősségi császár lett a vége. De mindketten jól vannak.
2011. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán!

Nekem az ikreim! a 36. héten fordultak harántba mindketten ,elötte fej-medencevégű fekvésben voltak. A 38. héten pedig fej-fejvégűek lettek! Szóval amint látod,még 2 baba is megfordul,ha megakar:)

2011. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!