Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek nekem? Hét esetleg...

Tippelnétek nekem? Hét esetleg nem, kg?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 17. 15:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
19 hét kislány +2
2011. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
15 hét, kislány.
2011. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
12. hét fiú és nem híztál.
2011. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ez egy közelebbi kép talán itt jobban látszik!

Eddig senki sem találta el!

De ketten közel jártak hozzá!

[link]

2011. okt. 18. 13:43
 15/20 anonim ***** válasza:

itt már nagyobbnak tűnik a pocid. :)

20.hét körül? szerintem kisfiú lesz! :)

2011. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
22. hét plusz kiló nincsen és kisfiú
2011. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem árulod el??
2011. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

De igen!

Csak szerettem volna a második kép után is várni mert őszintén a válaszok ijesztőek voltak!

20 hetes vagyok kisfiam lesz és plusz 2kg.

Köszönöm mindenkinek!

2011. okt. 19. 09:21
 19/20 anonim ***** válasza:

Neked nem szokták mondani, hogy nem is látszik rajtad, hogy babát vársz?

Nekem sem nagy a pocakom, szinte nem is látni, 19 hetes vagyok most. Már olyan idegesitő nekem a sok jóindulatu ember. Nem tudom egy mázsának kellene lenni már most.

Te hogy vagy ezzel, kedves kérdező?

2011. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Hát pl most a reptéren kérdezte a vizsgáló hogy hány hetes vagyok (mert kézi vizsgálást kértem, nem megyek át a kapunk)

Mondom már az 5.hónap vége.. Erre jó kicsi a pocakod! Nekem ilyenkor már ekkora meg akkora volt! A szokásos!

De amúgy akik ismernek mindenki azt mondja milyen szépen kerekedek és tényleg most indult be a 20. héten! Nekem már ruhában is szépen látszik ha megyek az utcán ott is megnézik a pocakom.

Egyébként akkora amekkorának lennie kell.. Mivel ilyenkor még a köldök magasságában van a méh teteje nem kerekedhet felül is! Bár biztos ez is alkatfüggő! de az összes terhességi könyvemben ekkoraként van ábrázolva mint az enyém!

Szeretném már ha nagyobb lenne de növöget szépen lassan! És felesleg sincs rajtam ami nagyobbíthatná a pocakomat!

Neked kicsi? tölts képet ha gondolod szívesen meg kukkantanám! :)

Egyébként nem szabad foglalkozni mások pocijával! Mindenkinek más nincs egyforma várandósság!

Boldog babavárást!

2011. okt. 19. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!