Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítettem kimosni az ecseteke...

Segítettem kimosni az ecseteket (higítóval) és festeni maketteket. Max 1-2 órán át tartott és szellőztettem is. Árthattam a babámnak?

Figyelt kérdés

Jah és a tűzhelyet is tegnap én pucoltam le, mert nem tudott segíteni senki, de folyamatossan nyitva volt az ablak. De azért szívtam be mindkét alkalomkor a vegyszerekből:(

A 32hét alatt most vegyszereztem elöször.

Lehet baja a babámnak? Azt írják a kismamakönyvek, hogy nem lehet vegyszerezni ezért most NAGYON aggódok! Írjatok légyszi!


2008. márc. 16. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, ennyitől nem lett semmi baja, én is festettem és a 4 hetes babám teljesen egészséges!

2008. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó neked, hogy most vegyszereztél először:-)

Helyettem senki nem takarít, és nehezen bírom a Domestos sagát, marja a torkom, tűdőm.

De nem ártottál, főleg ha szellőztettél. Emiatt ne aggódj, nálam és az erdményeimmel, babával is minden rednbe!!

2008. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem lett semmi baja,és ügyes vagy,hogy nyitott ablaknál tetted mindezt..Szerintem mi is majdnem mindnyájan takarítunk,vegyszerezünk(időnként nem árt fertőtleníteni:)Ugyhogy nyugi.Ennyitől nem lesz baj.
2008. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!