Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen mondták már meg...

15 hetesen mondták már meg valakinek a babájának a nemét biztosra?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek dokihoz és kíváncsi vagyok hogy meg-e tudja mondani a nemét.Ti szerintetek?Fog látni valamit?



15 hetes kismama


2009. máj. 2. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyel turelmes,ha mondanak is valamit az nem lesz 100% mert meg tul pici.En 25 hetes vagyok,3D-n mondtak meg 22 hetesen biztosra hogy kislany de ugy fekudt hogy latszottak a nagyajkak,huvelynyilas stb.19 hetesen is voltam de akkor meg nem akart mondani semmit az orvos,pedig biztos akkor is latott valami,mert mosolygott amikor rakerdeztem.De rendes volt mert van aki nagyon beleeli magat ,majd nagy csalodas eri.
2009. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Tényleg légy türelmes,mert ha ugy jársz mint én....Már 36 hetes vagyok,de még mindig nem tudták 100% megmondani!
2009. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a 16. héten már mondta a doki, hogy kislány! Én úgy voltam vele, hogy nem élem bele nagyon magam, de minden újabb UH-on csak megerősítette.

És tényleg! 2 hete megszületett a mi pici kincsünk!

További szép babavárást!

2009. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is a 16. hetin mondta a doki, hogy mintha lány lenne... Aztán a 20. hetin beterpesztett és így számomra is egyértelműen láthatóvá vált, szóval a doki elsőre is jól látta!

2009. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem már a 13. héten a kombinált teszt végzésekor kispasast mondott a doki, igaz ott nagyon jó minőségű az uh., de 23. hetesen a saját dokimnál én is láttam a sját szememmel, és azóta megint láttam:)

L. 25+5

2009. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Nekem már a 13. héten biztosra megtudták mondani, hogy fiacskám lesz! :)
2009. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ma megmondták hogy kislány!!!!
2009. máj. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!