Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok!...

35 hetes kismama vagyok! Egész este izomláz szerű fájdalmat érzek. A baba mocorog, rugdos, de ez nem az a megszokott fájdalom. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha fura a kérdés,de első baba.
2011. okt. 18. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol érzed?
2011. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mindezt a pocakodban érzed, akkor nem árt meglátogatni az ügyeletet, mert valószínűleg éppen vajúdsz. Mivel 35. hetes vagy, ezért még koraszülésnek számít (ne ijedj meg, a babával már nem lesz semmi gond) és ezért a vajúdásról tudniuk kell, h ha kell, akkor antibiotikumot adjanak.
2011. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az egész hasamban szinte!
2011. okt. 18. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hasonlít a mensis görcsre inkább,én 34 hetes vagyok nekem ilyenek vannak meg a hüvelyemben nyilalldos iszonyúan de gyorsan elmúlik,nekem 3*2 magnéziumot kell szednem meg nyitva is vagyok egy ujjnyira.

Szerintem vegyél egy meleg zuhanyt ha elmúlik akkor jósló ha nem ügyelet.

2011. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet jósló is, nem kell rögtön megijeszteni. Nekem volt, hogy eltartott fél napig is, aztán elmúlt, aztán újra jött. Amíg nem ritmikusan visszatérő fájások, és hosszabb időközökre elmúlik, megnyugszik, akkor még szerintem nem vajúdás.

Igaz, nekem ez már az utolsó héten volt, a 40.-ben, ez tény.

2011. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most jelen pillanatban nem fáj már. Dokinál tegnap voltam vizsgálaton, nem vagyok nyitva, azt mondta minden rendben.

Lehet csak túlaggódom az egészet. Nagyon aggódós vagyok. Attól is félek mi lesz ha nem veszem észre a szülök :)))(Bár tudom ez hülyeség) Csak első bébi és még minden olyan új :)

2011. okt. 18. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi nekem is első baba én is mindentől parázok aztán képzeld mióta tegnap megtudtam hogy 2111-es a méhszájam nagyon be vagyok tojva,szedem a magnéziumot de ugyan úgy nyilall a hüvelyem igaz akkor amikor feszíti magát a kicsi-lányom és rengeteget mozog pedig nincs már sok helye.:)

Nem lesz baj csak készülődik a méhed az nem baj.:)

üdv 34hkm.

2011. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én fiam is sokat mozgolódik:) A bordáim rugdosása a kedvence:) De nem baj, akkor vagyok nyugodt mikor érzem mocorogni, mert akkor tudom minden ok vele :)
2011. okt. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!