Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen ülőmagassága a...

18 hetesen ülőmagassága a babámnak 13 cm. Jó a mérete szerintetek?

Figyelt kérdés
Nektek mekkor? Vagy volt ilyenkor?
2011. okt. 20. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

18 hetesen, már nem nagyon szokták mérni az ülőmagasságot, hanem BPD, AC, HC stb...ilyen méreteket nem adtak meg?

Itt van egy táblázat az átlag méretekről, innen kikukkanthatod, hogy hogyan alakul a babód:)

[link]

2011. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én hétfőn megyek UH-ra (18 hetes leszek), kíváncsi vagyok, mekkora lesz!

Majd megírom! :)

2011. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem crlt nem mértek már 18 hetesen....bpd 39 mm tad 36 mm fl 24 mm volt.17+6 on.

De kb 18 cm re saccolták....

Azóta megszületett 56cm el.MNás méreteket nem irtak?

2011. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Csak sima Uh-n voltam a nőgyógyásznál. Nem írt semmien méretet. Csak meg nézte a babát és én rákérdeztem, hogy mekkora lehet most . így tudta csak megmérni már mert nem fért bele az egész teste.

Holnap megyek az AFP-s UH-ra. Gondolom ott majd írnak adatokat.

2011. okt. 20. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Na, tényleg nem mértek ülőmagasságot, csak fejátmérőt keresztben, combcsontot, és mellkas körméretet, vagy mit. Legalábbis ezek vannak a leleten számszerűen. A MÁV kórházban voltam. :)

18 hkm

2011. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!