Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már a szülés közeledtét...

Ez már a szülés közeledtét jelezné? Mennyi lehet még így hátra? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


38+2 kismama vagyok. Napok óta olyan érzésem van, mintha izomlázam lenne a combtövemben, ma már végig az egész combomba lesugárzott, képtelen vagyok összezárni a lábaimat, borzasztóan fáj, és ma már a hátam-derekam is fájni kezdett, most estére már nagyon. Egész nap keményedtem, de fájdalmat csak a lábamban és a hátamban érzek. És két napja megy a hasam is. :S

A nyákdugóval még nem találkoztam, elvileg még zárt a méhszáj (hétfőn nézték), és a pocim is fent van (bár ez nem jelent semmit).


Ezek a "tünetek" utalhatnak arra, hogy közeleg az idő?

Volt valaki, aki szintén ilyen izomlázszerű fájdalommal küzdött? Mit lehet tenni ellene? Úgy járok, mint aki maga alá csinált! :S


2011. okt. 21. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván közeleg a 38-on. :o)

Én a második gyerekkel az utolsó 3 hetet töltöttem így. (Mínusz hasmenés, nekem az sose volt)

Nálad ne így legyen!

Szép szülést!

2011. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem pl semmi tünetem nem volt szülés előtti napon,aztán éjjel ő úgy gondolta,hogy jön..ez volt pont a 38.betöltött héten.

Mondjuk én nyitva voltam 2 újjnyira,azt mire a kórházba értünk már 4-re is...,így eléggé gyors szülésem volt..

Nem tudok sajnos a kérdésedre választ adni,csak azzal akartam példálózni,hogy akár úgy mint én, semmi tünettel is másnap lehet szülni..én szülés előtti este nagybevásárolni voltam és tényleg semmi jele nem volt,hogy megakarna születni a kislányom..majd éjjel óránként mentem pisilni,majd elfolyt a magzatvizem is egy pisilés alkalmával :) ez volt 3/4 3-kor...6.03-kor megszületett a csajszink. :)

2011. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!