Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig emelgethetem 13 kilós...

Meddig emelgethetem 13 kilós kislányomat? Sajnos van, hogy nem lehet elkerülni az emelést. Most vagyok 5 hetes terhes.

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
azt te érzed. Én csak 11kilósat emelgettem, de azt a terhesség utolsó napjáig. No persze, csak mikor muszáj volt, párszor, pl rácsba be, onnan ki kocsiba be-ki.... De nekem gondtalan terhességem volt. Ha az orvos tiltja, akkor nem szabad emelgetni, vagy ha úgy érzed, vmi nem oké
2011. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 15 kilóst emelgetek immár 30 hete. Egyelőre zárt a méhszáj (koppkoppkopp), és imádkozom, hogy maradjon is így. 4 hetente járok kontrollra, és mindig abban bízom, hogy az orvosnak mosolyra húzódik a szája amikor megvizsgál, mert akkor tudom, hogy minden ok, és még mindig emelhetem a Tücskömet, óvatosan.
2011. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 11,5 kilót emelek már 28hete. :) Semmi bajom nincs. Helyesen kell emelni. Ha nem muszáj én sosem emelgettem viszont az nem jó ha mindig csak azt hallja, hogy nem jöhet az ölembe ha akar mert anyának nagy a pocakja. Ne érezze, hogy Ő már nem is fontos.
2011. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha zárt a méhszáj, a terhességed problémamentes és az orvosod is azt mondja, hogy oké, akkor emelgesd, ha muszáj.

De ha nem így van, akkor kérd meg az apukát, vagy valakit, hogy emelgesse amikor kell. Nem kell, hogy úgy érezze, hogy ő már nem is fontos, lehet foglalkozni egy gyerekkel úgy is, hogy nem cipelgeted.

2011. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk nem biztos, hogy minden pillanatban áll mellettem valaki aki emelgeti helyettem a gyereket. :O
2011. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amikor csak lehet ne emelgesd. Nekem 24.héten kinyílt a méhszáj, én is emelgettem és emelgetem azóta is a 11 kilós lányomat. Ezek ellenére még egyben vagyok , 37hetes kismama vagyok már. Másfél éves a lányom , ő is még rácsos ágyban alszik oda ki -be kell rakni, etetőszékbe rakni, kivenni. és még ha nyűgös akkor is fel kell venni,de feleslegesen nem cipelem, van h nyújtozkodik, mert nem akar gyalogolni, de kicsi sírás belefér.Szóval ha nem fáj a hasad , akkor nincs gond.
2011. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:59


És miért kéne minden pillanatban emelgetni egy ekkora gyereket?

2011. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én még 2 vajúdás között is felemeltem a 2 évesemet,aki akkor volt 14 kg körül. Éreznéd, érezni fogod szerintem,ha nem jó. Nekem is volt olyan,mikor nem esett jól felemelni,aznap pihentünk, sokat ültünk a szőnyegen,nem mentünk sétálni. másnap pedig ugyanúgy emeltem,mint korábban és nem is lett semmi baj, így is túlhordtam 1 héttel a húgit.
2011. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Örülök ennek a kérdésnek és a válaszoknak, mert 20 hetesen már kezdtem aggódni, hogy talán már óvatosabban kéne a 12 kilós tesókával. Csak ott bukik meg az elméletem, hogy most is egész héten egyedül voltam vele, levegőzni kell, vásárolni kell, elintéznivalók is vannak, kiságyból ki-be, lépcsőn felhozni, stb. Ja és ő egy évesen ekkora, úgyhogy arról nem is álmodom, hogy majd szépen sétál mellettem kilométereket :).

Van, hogy a nap végén már semmi se esik jól, de egyelőre a derekam akar csak szétszakadni :( Nekem a magnéziumot javasolták, segít megelőzni az izomgörcsöket ugye.

2011. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31 hete emelgetem a 11 kilós fiamat. Előttem már leírták a praktikákat:)
2011. okt. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!