Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygyulladás.27hetesen?

Hüvelygyulladás.27hetesen?

Figyelt kérdés
párnapja.kezdödött..azt.hitem.enyhe.és.elmulik.mint.egypároszor.már.a.terhesség.alatt..de.nem.mára.nagyon.rossz.lett..tegnap.elmentem.az.orvoshoz.de.mindenféle.vizsgálat.nélkül.annyit.mondott.ir.felhüvelytablettát...este.felis.raktam.az.elsőt...tudom.még.korai.a.javulás.de.nemhogy.javulna.még.rosszabb.mintvolt.mostmár.kivülis.ég.mint.a.fene..semmi.krémet.nemadott.rá...nem.mondott..nem.tudom.ajánlana.rá.valaki.valamit?én.anno.a.candibene-t.használtam.az.nagyon.jó.volt...félek.nehogy.baj.legyen..hogy.lehet.ennyire.könnyelü.az.orvos??én.ugy.hallottam.hogy.sulyos.következményei.lehetnek.egy.hüvelygyulladásnak...
2011. okt. 22. 07:23
 1/6 A kérdező kommentje:
mért.nem.válaszol.senki?????????????
2011. okt. 22. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 25 hetesen állapította meg az orvos, hogy hüvelygyulladásom van, mert kicsit több volt a folyásom, amire én azt hittem, hogy terhesség alatt normális. Más tünetem nem is volt. Felírta a Klion d100-as hüvelytablettát, ami 10 darabos. Tegnap raktam fel az utolsót, kiváncsi leszek, hogy lesz e változás. Amúgy a hüvelytabletta alkalmazása során mégtöbb lett a folyás, de utánaolvastam, hogy ennél a tablettánál ez normális, mert gondolom a tabletta tisztított közben meg az is folyt ki. Viszont ilyenkor nem szabad nemi életet élni, de gondolom ezt te is tudod. Ja, égető érzést én egyáltalán nem tapasztaltam. Szerintem mindenképp kérdezz rá a védőnődnél vagy az orvosodnál! Mellékhatásként nincs feltüntetve ez az égő érzés amit írtál?
2011. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem.is.ez.a.tabi.van....égő.érzés.elötte.isvolt.csaknem.annyira..amugy.reggel.ota.kicsit.jobb.vettem.candibene.krémet.külsőleg..
2011. okt. 22. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen orvosokat!!!gondolom nem fogadott doki!én 18 hetes vagyok és eddig kétszer fordult elő ilyen nyavajám!először nagyon be voltam parázva mivel kb.9 hetes lehettem mikor jelentkezett és ilyen korai szakaszban, az ilyesmi, még inkább veszélyes.Akkor még nem volt fogadott dokim, szóval a terhesgondozáson elmondtam mi a bajom!Mondanom sem kell minden vizsgálat nélkül dalacin hüvelykrémet kaptam.Javult is a helyzet,de sajna kb a 13.hétre visszatért és az akkor már fogadott szuperjófej doki megvizsgált és azt mondta hogy sajna hüvelygomba amit nem csak nekem hanem bizony a páromnak is kezelnie kell, mert valószínűleg ő is elkapta!és ez nagyon fontos ugyanis oda-vissza alapon szórakozhatnánk ezzel egy darabig!úgyhogy gyno-pevaryl hüvelykúpot kaptam meg canesten krémet amit a páromnak kell használnia(ja és férfiaknál semmiféle tünetet nem okoz, csak elkapják, hordozzák és visszaadják nekünk). Szerencsére ezen már túl vagyunk és közben hallottam a tv.2 kilenc hónap című műsorában, hogy sajnos a terhes nők a fertőzésekre rendkívül hajlamosak és óvszer használatot tanácsol a professzor úr a kismamáknak!Hát azóta mi ezt betartjuk:)ja és nekem is égő érzésem volt:SBocsi ha hosszúra sikerült,remélem tudtam segíteni:)boldog babavárást!
2011. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nekem amúgy nem hüvelygombám van/volt, mert direkt rá is kérdzetem az orvostól, hogy ez akkor gomba? És mondta, hogy nem, hanem hüvelygyulladás kevés kolpitis folyással. De azt mondta, hogyha gomba lenne, az se lenne ártalmasabb, csak kezelni kell. Volt már gombás fertőzésem régebben, de akkor égett is és a folyás is darabos volt. A páromnak is volt akkor, neki meg apró pöttyök meg érzékenység volt jellemző. Mindeketten kezeltük magunkat, nekem akkor valami 3 napos hüvelykúpot kellett alkalmaznom. Akkor szépen rendbe jöttünk, ja és minden fehérneműnket fertőtlenítettem. De ez most teljesen más. Mondom, nekem fel se tűnt, hogy ez esetleg nem normális. A páromnak sincs semmi baja. De így, hogy ezt írja az utolsó, lehet a biztonság kedvéért mondom a páromnak, hogy kenjük be neki is.
2011. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.a.válaszokat.kedvesek.vagytok...este.megint.felraktam.a.tabit.bekentem.magam.bár.bekenni.minden.pisilés.után.kenem.magam...este.nagyon.rossz.volt.mert.nagyon.marja.a.tabi..de.most.reggelre.szinte.alig.érzem.remélem.helyrejövünk...igen.nem.fogadott.doki...
2011. okt. 23. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!