Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok és minden nap...

Milla kérdése:

5 hetes vagyok és minden nap szúr a petefeszkem, orvosnál még nem voltam, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem mielőtt megtudtam volna, hoyg terhes vagyok úgy görcsölt a méhem és petefészkem mintha megakarna jönni, csak aztán mégsem jött. Szóval lehet, hogy nálad is ez van. Ilyen korai szakaszban nemhiszem, hogy észrevennél egy esetleges vetélést, mivel az úgy ürülne kb. mint egy rendes mentruáció, hiszen akkor a beágyazódás meghiusulna és kiürülne, mint a meg nem termékenyült petesejt. Szerintem ne aggódj, nincs semmi baj, de azért majd menj el dokihoz jövőhéten, hogy ő is igazolja a terhességedet.
2011. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább örülj,mert ez annak a jele hogy odabenn minden rendben működik, a tested sárgatesthormont termel,ami megakadályozza hogy a baba kilökődjön a szervezetedből.nekem is így volt az elején,paráztam is,de doki mondta hogy ez jó.
2011. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gratula a babához!

Nő a méhed és húzódnak a szalagok! Amíg nincs görcs és vérzés, addig jó!

Nekem kb. 7 hetes koromig rendszeres volt.

2011. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anna 27 ***** válasza:

Ne aggodj, a szervezeted meg emlekszik arra,hogy meg kell jonni de nem,mert baba van :)En 11 hetes vagyok es kb egy hete multak el a gorcseim,sot,amikor meg kellett jopnnie,vagyis nem kellett megjonnie volt pici barnazas is es a gorcsok is erosebbek voltak.Azt mondta a vedono,hogy ez valakinel termeszetes.


Minden rendben lesz,boldog babavarast :)

2011. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!