Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Péntek óta eléggé szédülök,...

Péntek óta eléggé szédülök, szombaton nagyon rossz volt, azóta kicsit jobb. A vérnyomásom jó, de a pulzusom nagyon magas. Ezt a pici okozhatja? Lehet ezzel valamit csinálni? 8 hetes múltam. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad,hogy mennyi a pulzusod,nekem akkor ment lejjebb-volt 115 is-amikor kiderült,hogy diabéteszem van és elkezdtem diétázni.Figyelj oda,hogy fogyassz elég folyadékot,sok gyümölcsöt és inkább teljes kiőrlésű pékárut,mint fehér lisztből készülteket.Ezzel biztosan nem ártasz magatoknak és lehet,hogy a pulzusod is lejjebb megy majd.Azért ha tartósan magas marad,jelezd az orvosodnak,ő majd eldönti,van-e ezzel teendő.Egyébként a terhesség alatt normális a magasabb pulzuszám 110-ig még elfogadható,mert ilyenkor több vért kell keringetnie a szívnek,de az enyém most 100 fölé is ritkán megy,mióta egészségesebben étkezem.
2009. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szombaton 107 volt a pulzusom, de akkor már alig bírtam felkelni. Régen mindig alacsony volt a vérnyomásom, ezért kávéztam. Mikor elkezdtünk próbálkozni, letettem a kávét. Tehát az alacsony vérnyomáshoz vagyok szokva. Köszönöm a tanácsot, megfogadom. Bármit megteszek, hogy jó legyen a babinak:-).
2009. máj. 4. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!